Vaříme zdravě, chutně a hospodárně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anahoj
5 příspěvků 19.12.05 12:04
Vaříme zdravě, chutně a hospodárně

Prosím, kde sehnat tuto knihu:
Titul: Vaříme zdravě, chutně a hospodárně
Autor: Joza Břízová a kol.
Vydavatel: Ikar
Rok vydání: 1999
Vydání: 18. přepracované a doplňěné vydání
ISBN: 80-7202-564-3
nebo ji máte doma? nabídněte…
johana@post.cz

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Triss
160 příspěvků 19.12.05 16:55
...

nevim, jestli potrebujete presne tohle vydani, ale Varime chutne, zdrave hospodarne je normalne na trhu…staci projit knihkupectvi, naposled jsem ji videla v knohkupectvi v Londynske ulici v Praze

anahoj
5 příspěvků 19.12.05 17:21
Děkuji

Děkuji za pomoc, ale Londýnská ulice v Praze je pro mne v současné době nedosažitelná a v žádném internetovém knihkupectví jsem tuto knihu již nenašla.

Labužník Triss
160 příspěvků 20.12.05 21:15
...

myslím, že vzledem k tomu, že je to obycejne knihkupectvi, navic pomerne male, nemel by byt jakykoli problem tuhle kucharku koupit i jinde naprosto bezne a pokud je knihkupec jenom trochu schopny, mel by ji byt ochoten objednat, navic to vydani, ktere jsem videla je myslim jeste mladsi, nez z roku 1999 takze by melo byt opravdu bezne dostupne

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 13.04.06 10:09
jeee .. tak stále vychází

já mám tuto knihu - vydání z roku 1956. Dala mi ji moje máma a ta ji zase dostala od svojí mámy. Nemůžu si ji vynachválit. I můj muž, když něco kuchtí, rád do ní nakoukne. Je prima, že pořád vychází. Snad je pořád tak fajn.

Pink
109 příspěvků 14.04.06 08:57
A co zkusit antikvariát?

Třeba tady

anahoj
5 příspěvků 14.04.06 13:45
...

Kniha vyšla v mnoha vydáních. Mně se ji podařilo získat z antikvariatu ve Zlíně (rok vydání 1952). V době kdy jsem ji hledala našla jsem ji i v Poděbradech, ale když jsem jim volala neměli. Tak nevím jak jsou na tom dnes.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz