Vaříme s Čirinou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

heja
312 příspěvků 17.12.05 23:33
Vaříme s Čirinou

Minulý rok touhle dobou jsem v knihkupectví objevila nenápadnou kuchařku Vaříme s Čirinou. Koupila jsem si ji, protože paní na obálce mi připomněla tel.pořad s paní Bohdalovou. Zvědavost mi nedala a tak jsem si v ní (na vycházce s kočárkem) začala hned číst … a nepřestala dokud jsem ji celou nepřečetla. Mám plnou knihovničku kuchařek našich i cizích, ale tahle mi doslova přirostla k srdci a k jazyku. Vyzkoušela jsem už celou řadu receptů a jsou skvělé; (teď jsem právě rozšířila svůj tradiční vánoční repertoár o její Kokosové špalíčky a to je dobrota !). Navíc je kuchařka velice příjemným počteníčkem - až se přitom sbíhají sliny. Vřele všem doporučuji !!

Reakce:

Yvette
704 příspěvků 19.12.05 17:45
Pripojuji se k priznivcum teto kucharky

Take jsem si koupila tuto knizku, i kdyz o televiznim poradu s pani J. Bohdalovou jsem nemela ani tuseni. Opravdu se jedna a o nenapadnou knizku, ktera mi moc do oka nepadla. Ovsem, kdyz jsem kucharku otevrela, uz byla v mem kosiku. Mam ji proctenou nekolikrat a snad z teto kucharky mam nejvice vyzkousenych receptu. Koupila jsem ji i moji mamince a ta si ji take nemuze vynachvalit. Hejo, dekuji, ze tuto kucharku jsi uverejnila mezi Labuzniky a ze se Ti libi take tak jako mne a moji mamince .

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz