Vaření v páře...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
babi
6360 příspěvků 23.1.06 17:42
Vaření v páře...

koho zajímá zdravé vaření v čínském napařováku, nebo v moderní troubě, tak se může podívat na tuto adresu http://www.miele.cz/…iv-2005.html
jsou tam recepty nejenom pro pečící trouby, parní trouby ale i na dezerty

Reakce:
dejvik22
30 příspěvků 26.9.19 18:01

Já už vařím pouze v páře.

Ilonamatejova
2 příspěvky 21.1.21 20:45

Nikdy jsem nezkoušela vařit v páře, ale zní to velmi dobře. Chtěla bych začít vařit zdravěji, aby to bylo vhodné i pro malé děti. Jaké je k tomu potřeba nádobí?

Hildarozeh
2 příspěvky 22.1.21 20:42

Já k tomu používám napařovací hrnec. Vybírala jsem ho dlouho, protože jsem chtěla vybrat nějaký kvalitní. Nakonec jsem šla do napařovacího hrnce, kde spodní hrnec je z titanu a jsem s ním hodně spokojená.

Ilonamatejova
2 příspěvky 24.1.21 22:18

To jsem nevěděla, že i napařovací hrnec může být částečně z titanu, to by se mi líbilo. Můžu se zeptat, jaký konkrétní napařovací hrnec máte doma?

Hildarozeh
2 příspěvky 25.1.21 20:12

Mám doma tento napařovací hrnec: https://www.zgastro.cz/…x-12-cm.html . Mám ho už rok a pořád vypadá jako nový, i když ho používám dvakrát týdně.

Veru033
6 příspěvků 20.2.21 18:43

Máme doma rýžovar z Lidlu ještě z doby, kdy se prodával takový větší s nástavcem pro vaření v páře, během doby, co se dělá rýže. A slouží už roky. A v podstatě díky němu jsme si oblíbili zeleninu na páře, která se krásně stihne během vaření rýže taky uvařit. Všechno je o tolik šťavnatější a chutnější! A brokolice top! Ale když už nic, tak minimálně tam přihodíme vždycky pár stroužků česneku.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz