Vánoce a dárky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cracker
36 příspěvků 23.11.12 21:29
Vánoce a dárky.

Otázka pravděpodobně především pro dámy. Co koupit letos dětičkám k Vánocům? Už je tady totiž zase to období roku, kdy začínám být zoufalá z vymýšlení něčeho originálního pod stromeček, co by obdarované ratolesti ocenily.
Mimochodem, pokud jde o dárky pro chlapy, tak i tady bych uvítala nějaké dobré nápady. :idea:

Reklama

Reklama

Reakce:

di
2451 příspěvků 23.11.12 22:03

Kolik je dětičkám a kolik manželovi? Jaké mají zájmy, co je baví?

cracker
36 příspěvků 23.11.12 23:49

Dětičkové jsou synovci ;) Deset a skoro čtyři. Toho staršího ovládají počítačové hry a lego. Ale mám pocit, že už je přelegováno. S malým je to přeci jen snažší. Prostě všechno, co má kola. A ty chlapi jsem psala v plurálu. Žádnej manžel :mrgreen:

jolana
5065 příspěvků 24.11.12 11:38

…no coby..predsa ponozky!.. :mrgreen:

cracker
36 příspěvků 24.11.12 18:39

Ok jolana a máš na mysli funkční nebo nějak jinak „spešl“ vytuněný? :lol:

jolana
5065 příspěvků 24.11.12 19:55

Cracker, predsa take po akych srdce tuzi :mrgreen:..uprimne, vianoc uz mam od polovice oktobra plne (nielen) bryle.. naozaj..

:mavam:

cracker
36 příspěvků 24.11.12 20:05

Můj osobní hit jsou buď červené nebo jinak výrazně barevné. Nebráním se proužkům, puntíkům ani čtverečkům. Ale trochu pochybuji, že tuhle moji vášeň pro co nejřvavější ponožky, sdílí i někdo další :)
Jinak to cítím podobně Vánoce mě vyčerpávají finančně i emociálně. Už aby bylo po nich :zed:

Sylvie
2302 příspěvků 25.11.12 21:52

Knihy. Pokud některé děti nečtou, tak odborné, se spoustou fotek a obrázků a aby to byla pro to dítě zajímavá oblast. U nás čtou 3 ze 4 dětí, takže plánuju pro toho nejstaršího psa. Hrozně se rád mazlí se zvířaty a k tomu nějakou odbornou příručku pro chovatele. Jsou dobré takové ty krabice s různými pokusy - chemie, skleník apod. Letos dětem chci koupit nějaké nové hry a Aničce a Vojtíškovi krabici s kouzelnickými triky. Neříkám, že to vše budu kupovat, budu zatraceně vybírat, aby to udělalo radost a aby mi v peněžence zbylo na topení a kapra. O stromečku nemluvě.

Tati, říká Pepíček tatínkovi pro rozbalení dárků. Odkud přichází Ježíšek?
No, jak se tak dívám na původ těch dárků, tak myslím, že z Číny.

cracker
36 příspěvků 26.11.12 00:17

Sylvie, hezký „vtip“.
Knížky rozhodně nepomíjím, i když s těmi odbornými bych se klukům asi nezavděčila. Starší není nijak vyhraněný a taky není vědecký-hloubavý typ. Ale čte rád :) Malej je prostě mrňous, tak nejlíp něco s obrázkama. Vlastně i u staršího jsem myslela na obrázky. Tedy na nějakou komiksovou knihu. On to nemusí být zrovna Spiderman, některé jsou opravdové romány, jen s hodně ilustracemi.
I když zrovna dnes mi ukazovali katalog hraček z Pompa a to aby měl Ježíšek náklaďák, aby to všechno, po čem touží, vůbec pod stromeček dopravil!
Pes je skvělý nápad a to už vlastně ani nic dalšího vymýšlet nemusíte, takový dárek nemá konkurenci. Jaké plemeno jste vybrali? :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz