Vali dnes slaví narozeniny!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 21.09.09 13:36
Vali dnes slaví narozeniny!

Ať je lodička tvého života lehká a veze jen to, co potřebuješ: útulný domov a prosté radosti,
pár přátel hodných tohoto pojmenování,
někoho koho miluješ
a někoho, kdo miluje Tebe.
Krásné narozeniny, babísko.

Pusy navrch posílají Vladka, Jája a naše princezna Pápa

P.S. Do ďábelského znamení chybí babísce už pouze jedna šestka!

Reklama

Reklama

Reakce:

marmelada
1643 příspěvků 21.09.09 13:48
Libuško

Připojuji se k přání. Přeji ti moc krásných let, hodně štěstí, lásky a zdraví.

Eva

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.09 14:05
Vali,

všechno nejlepší i od Mánka!!!

blamamka
292 příspěvků 21.09.09 17:29
Vali

I já se připojuji a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka.

Padre
194 příspěvků 21.09.09 18:01
...

Milá babičko Vali, všechno nejlepší, hodně zdraví, štěsí, lásky a pohody přeje Jirka a holky.

mrtvola
1394 příspěvků 21.09.09 18:53
Vali,

všechno dobré, najmě hodně zdraví, toho je nám myslím nejvíce třeba. Srdečně helena

blanca.xy
647 příspěvků 21.09.09 20:12
Milá Libuško,

přeji ti všechno nej....., ať se ti splní vše, co si ty sama přeješ :-). B.

karminek
757 příspěvků 21.09.09 20:18
Vali

Všechno nej ,nej,nej.Přeju ti abys nám rozdávala radost z vaření s takovou energií a grácií jako doposud.

pekarka
410 příspěvků 21.09.09 21:04
Vali..

přeji hodně štěstí i zdraví, hodně vitality a sil , a šikovné ruce při Tvém krásném tvoření.

pekarka Dana

noskovice
1323 příspěvků 21.09.09 21:55
Valinko,

i my Ti přejeme všechno nejlepší. Vloni touto dobou jsme byly na Vysočině, a Tys nám tam udělala přepadovku, že?
Velikánskou pusu posílají Umberťáci!

Vali
1326 příspěvků 22.09.09 00:41
poděkování

Labužníčci….díky za všechna přáníčka….

Vladko – zlatíčko…díky za přání a krásný víkend u vás…

Evičko…moc se snažím, aby se všechno, co mi přeješ, plnilo…do zdraví jsem investovala co se dalo a vyplatilo se, na ty dvě šestky se necítím a vůbec si je nepřipouštím, skoro dvacet kilo mám dole…je mi fajn…se vším zlým co mě potkalo jsem se už vyrovnala…jupíííí

Mánečku díky a zhubni, přece nechceš být stále „ těhotný“ poznala jsem na vlastní kůži co to je nosit nadbytečná kila, mysli na své srdíčko…a nehněvej se za to na mě, myslím to upřimně

Blamamko…děkuji za přání a Tobě přeji samé radosti s vnoučátkem

Jirko a holčiny…zdravíčko v pořádku, za drahý peníz…pohodička jak si ji udělám…štěstí, taky ujde, když ho nemám v lásce, tak aspoň ve hře, to se taky počítá…..jedna výhra s Perlou za 1.300.- tyčový mixér, druhá výhra v Ručních pracech – příze za 270.- no a teď jen zbývá v:,–(it Sportku a třeba to do třetice vyjde…a já budu konečně finančně nezávislá na své „drahé“ polovičce…

Helenko…moc děkuji za přání a zdraví si budu sakra opečovávat…

Blanko – díky a budu se moc snažit…

Karmínku…haha­ha…vaření ?…vařím už jen pro sebe a dietně…a svoji energii a grácii mi ubírá můj „kouzelný háček“ …zato přináší radost druhým

Pekařinko – Danuško…před rokem jsi mi podarovala pěknou podkovičku…asi mi opravdu přináší štěstí…perníčky pomalu vytlačuje háčkování…už mě ta fyzická práce unavuje , ale abych nezapomněla řemeslo, budu péci stále, ale méně…

Umberťáčci – díky za PUSU…stejně jako vloni jsem byla se synem Milošem na oslavě tetiných 101. narozenin. Tetička je stále čiperná, čte knížky, vzpomíná, jen trochu pomaleji mluví, je obdivuhodná…že bych si z ní vzala příklad …jéééé to bych toho ještě naháčkovala…na setkání na Vysočině moc ráda vzpomínám.

esmeralda
4813 příspěvků 22.09.09 02:28
Vali....

já malé poupě… Pozdě ale přece, všechno nejlepší, hlavně aby zdravíčko sloužilo.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.09 07:45
Vali,

kdyby to šlo, odrodil bych to hned!

Vali
1326 příspěvků 22.09.09 09:25
Janičko - sluníčko

…díííííky

Vali
1326 příspěvků 22.09.09 09:26
Mánku

…to by sis dal :-)))))) bašti masíčko bez přílohy a ono to půjde…jo a zapíjej ne pivem, ale sojovým mlékem s extra proteinem :-)))) a půjde to ještě lépe.

Alis
2617 příspěvků 22.09.09 09:58
I já se přidávám...

s přáním všeho krásného, milého a příjemného

Alis

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz