Uvodni stranka serveru - ostuda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Matsej
1 příspěvek 09.12.06 02:56
Uvodni stranka serveru - ostuda

Tedy pratele, ac mi tato stranka mockrat pomohla, a velmi dekuji vsem prispevatelum a tvurcum, za uvodni stranku se muzete stydet. Roladovy crashkurz … zajimavosti presporske kuchyne… Ja myslel, ze smyslem je clanky pridavat a obmenovat, ne je nechat nekde pul roku nebo i dele „vyhnivat.“ Pri prvnich par navstevach jsem se jeste smal, ted uz me to prijde spise smutne. Proc?!!!!

Reklama

Reklama

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 09.12.06 03:18
To není jednoduché vysvětlit...

… protože příčinu přesně neznáme. Z nám neznámých důvodů správce serveru Pepíček v poslední poměrně dlouhé době nemá čas (nebo možnost) se těmto stránkám věnovat. Ti, kdo nové články Pepíčkovi zaslali, se jejich zveřejnění nedočkali. Naopak i za Pepíčkovy nepřítomnosti funguje sekce receptů i všechna diskusní fóra, což mne jako neodborníka mile překvapuje, protože to pro mne znamená, že to bylo velmi dobře uděláno. Takže trpělivě čekáme, až se Pepíček zase objeví a těšíme se, že všechno poběží jako dříve. Myslím, že není důvod se stydět, ale doufat, že se to vrátí do starých kolejí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz