Upozornění na nový komentář

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.11 21:12
Upozornění na nový komentář,

mi každou chvíli přijde na mail.
A to jsem to nikde nazaškrtla, že bych chtěla. Ani po rozkliknutí receptu nemám zaškrtnuté zasílání upozornění. A tedy to nejde zrušit… Šlo by to nějak generálně odbourat?? :think:

Reakce:

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 29.07.11 00:00

V „Nastavení“ by mělo být vybráno „Předvyplňovat zasílání reakce na e-mail: Ne“. A pod recepty tudíž odšrtnuto.

Již sledované diskuse se vypnou přes odkaz, který dorazí v emailovém upozornění.

Pokud by to blblo, prověřím.

di
2451 příspěvků 29.07.11 00:09

Já si to vypnula už před časem, nic těžkého to nebylo.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.11 09:50

Ale já to právě mám zaškrtnuto správně. V nastavení se orientuji, s tím problém nemám. - mám označeno…
Předvyplňovat zasílání reakce na e-mail: Ne
Tudíž ani u receptu není rovnou předem zaškrtnuto, že chci zasílat upozornění na komentáře. Také se mi nezasílá upozornění na každý komentář. Ale jen tak 1-3 denně, ..
A když otevřu recept, na který mi upozornění přišlo, okénko zaškrtnuté není!
Proto je mi to divné..
Celé mi to nějak blbne. Dokonce mi včera večer přišlo upozornění na nové komentáře u dvou receptů a když se na ně podívám, tak tam žádné nové komentáře nejsou… -------------------------
Od: Labuznik.com
Předmět: Komentar u receptu Nejlepsi zelny salat - s figlem! - Upozorneni
Datum: 28.7. 2011, 22:57 - včera v 22:57

Komentář u receptu Nejlepší zelný salát - s fíglem!

Dobrý den,

u receptu Nejlepší zelný salát - s fíglem! byl přidán nový komentář.

Žádné další upozornění vám nebude zasláno do doby než navštívíte odkaz uvedený v tomto mailu.

A naprosto to samé i u dalšího receptu, který už není můj.. Italské domácí těsto na Pizzu - základní recept krok za krokem - taktéž u něj žádný nový komentář není. :think:
Tak nevím, proč se to děje…

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 29.07.11 12:12

Je možné, že se jedná o recepty, které jsi kdysi zaškrtnuté měla a upozornění k nim stále chodí, dokud si ho nezrušíš linkem v emailu. Pokud by to stále chodilo ve větším počtu, poprosím Radka, aby Ti zrušil veškerá upozornění.

Co se týče upozornění na příspěvky, co u receptu nejsou. S největší pravděpodobností se jedná o ty od včerejšího spamera, který propagoval jiný web o vaření a pod recepty (cca 40) naflákal odkazy, jenž jsem smazala.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.11 12:18

Jasně, ten spam vysvětluje chybění komentářů. :palec:
Ale jinak nevím, občas jsou to recepty, které vidím prvně v životě… A děje se to stále, denně několik. A přitom zaškrtnuto není nic :-(
Vidíš..proč mi přišlo ze všech těch spamů upozornění jen na dva recepty..
Ruším tedy, uvidím, jak to bude pokračovat. Díky! :-D

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.11 21:26
Vyřešeno!

Hlásím, že je všechno v pořádku. Někde tam musel být nějaký trpajzlík, co mi posílal ta upozornění, aniž bych podala žádost. Asi tím, že jsem všechno nejdřív odznačila, pak zase označila a celé opakovaně proklikala, se to prošťouchlo a je klid.
Jsem spokojena! :-D

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 05.08.11 00:00

Super, díky za info 8-)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz