úplněk a hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andyw
91 příspěvků 09.04.06 20:11
úplněk a hubnutí

Blíží se nám ůplněk. Co si myslíte o hubnutí při úplňku? popřípaě jakou dietu držíte? Co si myslíte o tom, že by se při úplňku mělo celý den pít? Tak co říkáte na úplněk?

Reakce:
marmelada
1643 příspěvků 09.04.06 20:30
Úplněk

Myslím, že pokud budeš dostatečně pít čistou vodu a jeden den se postit, tak ti to neublíží, ale prospěje. Nehledě na to, že jsme právě v postním období, tak to bude znásobené. Možná, že se ti podaří zhubnout o kilčo a snad to i udržíš. Někdo doporučuje se postit pravidelně jeden den v týdnu, což je určitě prospěšné pro vyčištění organismu. Jen opatrně následující den - vhodné kaše popř. lehká zeleninová jídla.

xgoni
63 příspěvků 09.04.06 22:26
Re: úplněk a hubnutí

„úplněk“ je úžasný úkaz - naozaj „nádherná podívaná“, jedna z pekných vecí v živote, ktoré sú dokonca zadarmo a pre všetkých. celý deň piť by sa naozaj malo - každý deň. samozrejme, iba ak nemáš na mysli pol litra tvrdého alkoholu. a k tomu pôstu - sme „prežratá“ spoločnosť, málokto tu je toľko, čo potrebuje… väčšinou jeme omnoho viac. lenže pôst je až krajné riešenie. prirodzenejšie a prospešnejšie je priebežne jesť menej a vyváženejšie, pestro. a bacha na „kilčo dolu“ - obvykle je to len odvodnenie organizmu - a dostavuje sa, aj keď človek dosť pije - týmto si hladkať ego je veľmi krátkozraké.

zhrniem to - podľa mňa je bezpredmetné dávať do súvislosti fázy mesiaca a chudnutie. nechcem nikomu brať jeho odhodlanie, ale obávam sa, že tadiaľto cesta nevedie.

penda
4752 příspěvků 10.04.06 08:58
Lunární dietu

jsem držela 4 roky. Neubližuje, nezatěžuje, tělo je nabité energií. Tělesnou váhu jsem si celé 4 roky udržovala na 58 kg (při 173 cm). Hubnout jsem tehdy nepotřebovala, stála jsem o to, abych si váhu udržela. A to se povedlo. ;o)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz