Umělecká kavárna v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karoll.H
7 příspěvků 15.12.14 16:55
Umělecká kavárna v Brně

O tohle bych se ráda podělila :), byla jsem v Brně za kamarádkou a hledali kam sednout, tak jsme zapadli do nejbližší kavárny, a čekalo nás jedno překvapení za druhým, Káva? Jedna báseň, zákusků bych se ujedla, ale hlavně o zábavu bylo postaráno. V této kavárně můžete pozorovat umělce přímo při tvorbě :potlesk: my teda viděli zrovna nějaké malíře, a dokonce je možnost vytvořit si vlastní obraz, na což jsme se tedy ale necítily. Doporučuji navštívit, mají tam různý program atd. viz www.petranemeckova.cz . Jinak nedaleko Lužánek :)

Reakce:
di
2451 příspěvků 15.12.14 18:46

No, vypadá to spíš jako reklama, než jako seriózní doporučení, že.
Pokud by měl někdo z místních zájem o opravdovou uměleckou kavárnu v Brně, vřele doporučuju Morgal (Morgal=Moravská galerie; majitelé též vlastní Bistro Franz a kdo ví, o co se jedná, tak chápe, že to tam bude fajn), případně Kabaret Špaček , též dobrá věc.
Jinak, kaváren, a velice dobrých, je teď v Brně hafo, další dobré (a s atmosférou, což platí i pro ty předem zmíněné) jsou třeba V melounovém cukru nebo Tři ocásci (tam můžete při dobré konstelaci hvězd dostat kafe od Nikoly Muchové , vycházející hvězdy lehce alternativní hudby (je skvělá a sympatická ), mají tam i moc dobré zákusky, sami (vlastně samy) si je pečou (dtto v tom Cukru). Doufám, že mě admini nesmažou, tohle opravdu není reklamní příspěvek, na rozdíl od úvodního.

hippolyta
394 příspěvků 15.12.14 23:17

Hele, di, ja to teda v Brne neznam, ale proc by to nemohlo byt fajn i v te kavarne, o ktere pise Karoll? Jak vite, ze to je reklama? Copak mate na Brno nejaky copyright jenom vy? Clovek, kdyby byl jako vy, by si mohl treba pomyslet, ze to vase vyjadreni je nekala nekala reklama na „skvelou a sympatickou“ Nikolu Mucha, navzdory tomu prohlaseni, ze neni, haha. trochu nadhledu, prosim :-).

di
2451 příspěvků 16.12.14 08:59

No, víte, mně je vždycky podezřelé, když tu někdo napíše jen jeden příspěvek (většinou bývá zároveň první i poslední) a hned něco doporučuje (možná jste si toho nevšimla, ale podobné příspěvky se tu občas vyskytnou a většinou doporučují naprosto katastrofální věci). Já sem přece jen nějaký pátek píšu, takže mě už plus mínus znáte a zatím jsem nikomu reklamu nedělala, jen doporučovala věci, které znám - když se někdo ptal. O výše zmíněné kavárně nevím nic, to doporučení mi prostě přišlo divné. Pokud jsou dobří, určitě se prosadí a podle mě nemají zapotřebí se propagovat takhle divně. Stačí tohle vysvětlení?
P. S. Jinak na Brno samozřejmě copyright nemám, jen tu prostě bydlím, nevěděla jsem, že se nesmím vyjadřovat k věcem, které znám.

Karoll.H
7 příspěvků 16.12.14 19:37

Beru, že to tak možná vyznělo, ale spíš mě to překvapilo jestli mi rozumíte. Netušila jsem že něco takového třeba existuje.. Jako člověk, kterého „umění“ vůbec nebere jsem si myslela že je to nějaká rarita 8o, ale dívám se že to je asi normální dneska.. každopádně i jako laikovi mi to příjde zajímavé :mavam:

@di: děkuju za doporučení, ráda vyzkouším(zvlášť ten kabaret mě zajímá :think: )

hippolyta
394 příspěvků 16.12.14 21:26

Ale pište si, di, co chcete. Já si zas budu psát, co budu chtít já. Ve svém příspěvku si několikrát protiřečíte, což zas může připadat divné jiným. Vlastně je to dost legrační. O kavárně, o níž píše Karoll nevíte nic, podle svého vyjádření, ale chcete se vyjadřovat k věcem, které znáte :- ). To vám divné nepřijde? Jako by věci, které znáte vy, měly nějakou vyšší hodnotu, tu správnou - to je moje pozorování za ten nějaký pátek, co vás čtu. To se často nevidí :- )).

Karoll, máte můj obdiv za hezky vstřícnou reakci! Děkuji.

MAka.K8
6 příspěvků 20.12.14 15:25

Nechci rejpat ale podle toho výčtu podniku to vypada, že reklama přicházi z tvojí strany :D ;), Ne neber mě vážně taky rád doporučuju podniky kde se dobře najim či napiju a ještě to přece nutně nemusí byt placena reklama i když to svým zpusobem reklama je….

Karoll.H
7 příspěvků 27.12.14 17:37

:) hlavně se tu nehádejme a zajděte si radši na nějaké to kafe :P vždyť o nic nejde :nevim:

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz