ukladanie príspevkov do obľúbených

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník gabika
117 příspěvků 16.10.04 09:36
ukladanie príspevkov do obľúbených

zaujím ma, či sa nedajú články a príspevky z Diskusního fóra (hledám recept, diskuze k receptum) ukadať do „Muj Labužník“ tak ako recepty. Niekedy sú tam zaujímavé rady a ja by som ich rada mala po kope. Napr. čo sa týka skladania cesta na „škvarkovníky“ Penda to tam pekne opísala a mať to medzi obľúbenými by znamenalo mať to stále na (očiach) Ďakujem

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 16.10.04 16:19
to mne zase napadlo,

že když se píšou články, nebylo by marné vložit na konec soubor ve wordu, který prakticky posílá autor, na stažení…čili by si mohl každý labužník stáhnout celý článek ve wordu, poté uložit či vytisknout či sám poupravit dle své volby…

pepicek
1309 příspěvků 17.10.04 15:18
ukládání bude

články už se ukládat dají (přestože dnes ještě nejsou v Můj Labužník vidět), u diskuze je to dobrý nápad, také to přidám.

Co se Pendina návrhu na článek ve Wordu týče, tak to nepůjde, protože zdaleka ne všechny články dostávám ve Wordu. Ovšem už mám rozepsané generování PDF souborů, tedy články bude možno do budoucna stahovat ve formátu PDF.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz