Tvaroh na peceni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sousedka
47 příspěvků 03.05.07 04:56
Tvaroh na peceni

Muze mi nekdo poradit jak nahradit mekky tvaroh na kolace a buchty v USA? A pokud nekdo vi, cim bych mohla nahradit cesky rum (samozrejme do peciva) byla bych moc vdecna. Diky.

Reakce:

spanny
159 příspěvků 03.05.07 14:47
Rum a Tvaroh

Ja mam bratra v USA a ten rekl ze - tohle jsou jeho slova - Captain Morgan Spiced Rum. Je to uplne to samy ne jen blizko (bezvadnej grog).
Ten tvaroh by se mozna dal nahradit tim Cottage Cheese. Ja tedy nejsem v USA ale bydlela jsem dlouhou dobu v Anglii a myslim si ze ten Cottage Cheese je stejny v obouch zemich.

buraci
1136 příspěvků 03.05.07 16:16
Jak jsem psala v jine diskusi

… kde se na to ptas taky, zkus nahradit tvaroh ricottou, tu v USA urcite maji, pripadne ho namichej s mascarpone.

sousedka
47 příspěvků 04.05.07 15:46
Dekuji za rady

buraci, dik za radu, ricotta je sice bajecny syr hlavne na lasagnu,
pouzivam casto, ale na ceske kolace proste nejde. Aspon ne na takove, jake mam rada.

esmeralda
4813 příspěvků 04.05.07 22:29
Tvaroh na pečení a rum - Sousedko,

moc bych se divila kdyby v zemi čítající kolem 300 milionů lidí nebyl k sehnání tvaroh a český rum.
I v naší malé zemičce (okolo 20 000 000) je k dostání.
Tuzemák se sem běžně dováží. Není k mání úplně všude, ale sehnat ho není těžké. Třeba poradí známí expatrioti.
Tvaroh se prodává pod různými názvy: cottage cheese, quark, farm cheese…
Pořádně se rozhlédni, jistě ho někde objevíš.

sousedka
47 příspěvků 05.05.07 15:57
Diky Spanny,

„Capitana Morgana“ uz mam a jeste jsem si objednala Stroh rum, takze myslim, ze uz jsem ve zlate. Tak ted „sup do kuchyne“. Jeste jednou diky za radu.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz