Tvaroh jak rozmrazit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jagea
10 příspěvků 06.08.05 18:18
Tvaroh jak rozmrazit

Dá se nějakým způsobem v mikrovlnné troubě rozmrazit tvaroh?

Reklama

Reklama

Reakce:

Pink
109 příspěvků 16.08.05 20:59
Špatně

Já používám funkci na rozmražování masa. Zadám hmotnost tvarohu a rozmražování. Tvaroh je ale „krupičkovatý“ já ho používám na vaření- do těsta na amolety, do buchet…

esmeralda
4813 příspěvků 17.08.05 00:34
Tvaroh jak rozmrazit - Jagea

Asi tě moc nepotěším. Ač jsem (jak většina Labužníků ví) mikrovlnkový nadšenec, nepovažuji mikrovlnku vhodnou na jakékoliv rozmrazování. Ani maso, i když k tomu instrukce nabádají. Při rychlém rozmrazování vyteče z masa hodně krve a výsledek snad není třeba rozpisovat. A cokoliv s obsahem tuku (jako je například tvaroh) už vůbec ne.
Nejlepší způsob rozmrazování je 24 hodin (u větších kusů i déle) na talířku v lednici.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.05 13:15
špatně,

moje zkušenost je, že strouhaný tvrdý tvaroh se roztaví, proto jsem už nerozmrazovala ani měkký ani tvrdý. Pokud je spěch, spíš bych se klonila k ponoření do teplé vody. Jinak nechat volně rozmrazit.

Pink
109 příspěvků 19.08.05 20:32
Esmeraldo

to jste mě fakt překvapila, já totiž mikrovlnku používám hlavně na rozmražování masa. Šťáva mě vyteče když nechám maso volně rozmrznout a taky se mi do druhého dne změnil program… Při rozmražování použiju totiž rozmraž. funkci a zadám hmotnost masa. Tato funkce již má naprogramovaný výkon, který se v průběhu mění. Maso nemám úplně rozmrzlé-nechám ho chvilku ještě povolit. Holt každému vyhovuje něco jiného

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz