TV PAPRIKA - odskusane recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gaburiatko
739 příspěvků 05.12.07 09:58
TV PAPRIKA - odskusane recepty

Ahojte Labuznici, chcela by som zalozit taku malu diskusiu o receptoch z TV paprika. Sice som ju videla len parkrat, ale zdalo sa mi, ze obcas varili dobre veci a speciality, nic som z nich vsak nikdy nevyskusala. Takze Vas chcem poprosit, ak ste nieco skusili a stalo to za to, tak dajte vediet :) Velmi ma to potesi. Teraz mam take obdobie, ze by som rada skusala nieco nove a specialne, kludne to moze byt aj jednoduche jedlo so specialnym korenim. Milujem rozne koreniny. Preto mi asi chuti indicka kuchyna :)
Vdaka za prispevky.

Reklama

Reklama

Reakce:

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.07 14:02
Co si dáme dnes?

Zatím moc vyzkoušených receptů z TV Paprika nemám. Ale v rubrice „Co si dáme dnes“ bývají dost dobré. Na vyzkoušení některého z nich už se dlouho chystám :-)
P. :-)

mirecek
35 příspěvků 03.07.08 01:14
...

Najlepší je aj tak „Bándi“ v relácii Nahoře na hoře. Rád by som vedel kde sa dá zohnať ten nôž čo s ním všetko robí, zdá sa že je veľmi kvalitný. Aj som písal do redakcie a napísali mi že v TV paprika používajú len nože značky Solingen, Bándi však používa lovecký a nie kuchynský nôž…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz