Trouba s otočným elektrickým grilem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

qwert
3 příspěvky 29.08.04 21:06
trouba s otocnym elektrickym grilem

prosim poradte mam nasledujici problemy pri grilovani kurete
1.maso je uprostred plane i kdyz kuzicka je slana dostatecne
2.koreni se na povrchu pripaluje a to hodne
 dekuji

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 29.08.04 23:51
trouba s otocnym elektrickym grilem

Qwerte, zkus zmírnit intenzitu grilu, nebo celé kuře posunout od zdroje tepla trochu dál. To by snad přispělo k tomu aby se povrch nepřipaloval. Píšeš taky že maso je uvnitš PLANE. To slovo neznám. Vysvětli.

qwert
3 příspěvky 30.08.04 17:27
...

nemohu posunout kure dal od grilu protoze to trouba neumoznuje
slovo plane=bez chuti,neslane

qwert
3 příspěvky 30.08.04 17:28
...

ani intenzita grilu nejde seridit
v tomto grilu se kure pripravuje asi 2hod a pokud ho nenamarinuji,ale jen nasolim, je barva nadherna a kuratko krupavoucke jen trochu vysusene,ovsem bez koreni to neni ono

penda
4752 příspěvků 30.08.04 17:55
qwerte...

neumím si ani tu troubu vybavit, my měli otočný elektrický gril, ale samostatný, grilování na něm sice trvalo taky dost dlouho, ale kuře z něho bylo výborné…zkus najít onu troubu na netu, jestli u ní třeba nebudou rady, co s ní, nebo napiš její značku…a pokud nic nepomůže, pak nejlépe kontaktovat výrobce… :-)

Kopretinka
565 příspěvků 30.08.04 23:00
Gril...

Já jsem si koupila troubu Fagorku ( http://www.fagorcz.cz/…y_detail.asp?… ) a nechala jsem se taky zlákat na otočný rožeň, ale stejně jako qwert s ním moc dobré zkušenosti nemám Maso je vysušené a bohužel se obávám toho, že pokud ho neobalíme do slaniny, vysušené prostě bude Nevím jakou značku máš přesně ty qwerte, ale můj otočný rožeň se dá trochu povysunout dopředu, ale i přesto se kuře špatně natírá např. marinádou. Prostě nikdy to nebude takové to typické super mňam kuře jako ze stánku Asi je to tím že mají možnost více obtírat nebo já prostě nevím. Takže se přidávám k qwertovi a prosím o radu. Díky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz