TROJKOLKO.......Halóóóó, halóóó......

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivo
1045 příspěvků 24.02.06 08:55
TROJKOLKO.......Halóóóó, halóóó......

Tak jak to dnes tipuješ a vůbec, komu jsi fandila včera a komu budeš fandit dnes?

Reklama

Reklama

Reakce:

marmelada
1643 příspěvků 24.02.06 09:39
Nevím jak Trojkolka

a jestli do toho mohu krafat vám, odborníkům, ale s trochou štěstí to vyhrajem. nesmím to zakřiknout tfuj, tfuj, tfuj.

penda
4752 příspěvků 25.02.06 15:37
tak jsi to zakřikla,....

marmeládko, a pořádně!!! ;o))))

marmelada
1643 příspěvků 25.02.06 15:41
Už jsem se lekla,

že hráli špatně. Vždyť za to můžu já!!!!

Labužník housenka02
609 příspěvků 25.02.06 19:05
ale nemůžeš,

jenom nemají ten správný rok, třeba to bude příště lepší…

Kulik
132 příspěvků 25.02.06 22:59
Trikolko,

tak teď už fandím Finsku, co se dá dělat…

trikolka
383 příspěvků 02.03.06 21:34
joj Ivo

snazime se hokeji programove vyhybat, protoze o milacka se vzdycky pokousi infarkt a nedokaze rozebirat nic jineho tak moc, ze se nakonec vzdycky postekame (on predhazuje a protrasa vsechny mozne hojekove teorie uz po 150te a ja se vztekam, ze me to vubec nezajima). Ale nakonec se nam to nikdy nepodari, vzdycky se nakonec koukame. Jinak uprimne jsem fandila Slovakum, protoze podle me si zaslouzili postup vic nez Cesi, aspon vic nez Cesi po tom, co predvedli v zakladni skupine (krome zapasu s Kanadou, ale nehraje se na styl, ale na goly, takze smula). jinac jsme kvuli olympijskemu hokeji koupili digibox, nebot nevlastnime televizor, ale projektor, tak jsme si udelali prenos zapasu (a pozdeji krasobrusleni) pres celou stenu. Boj o bronz uz jsem nesledovala… Vlastne jsem to cele diky Kajince videla tak trhane, takze ja jsem zadne nervy nemela Finum jsem fandila dokud se nedostali do finale proti Svedum. To je predem prohranej boj, Fini NIKDY (nebo pouze VELMI zridka) vyhrajou nad Svedama, komplex mladsiho bratra Napriklad v jednom zapase vyhravali ve 48. minute Fini nad Svedama 4:0 a pak prohrali 5:4. Typicke!!! Takze vysledek byl predem jasny

Snad jsem te timto dlouhym laickym rozborem moc neotravila. sorry ze reaguju tak pozde, nestiham s Kajinkou lezt do vsech diskuznich for stejnomerne

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz