Třeboň - kde se dobře najíst?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drgac
10 příspěvků 27.08.09 16:59
Třeboň - kde se dobře najíst?

V září se chystám na dovolenou do Třeboně. Mohl by mi někdo poradit, kam zajít na dobré jídlo?

Reakce:

suzanka
161 příspěvků 28.08.09 19:56
...

Já určitě nedoporučiji podnik „Rožmberská Bašta“ v Třeboni, dnes jsme se vrátili z výletu a v úterý v podvečer jsme tam byli (na základě doporučení zde z Labužníkovo super stránek:-)) obsluha a slušnost obsluhy byla sice na 1* ale jídlo dost hrozné, kapří hranolky zcela jistě nedoporučuji. Jídlo Suché a BEZ CHUŤI a do pěti minut od objednání jsme měli jídlo na stole, v reStauraci skoro žádní hosté…znovu bych tam nešla …

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.09 22:16
suzanka ...

mám pocit, že dotaz zněl jinak …

suzanka
161 příspěvků 29.08.09 20:00
...

moc děkuji Bedličko za upozornění

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.09 23:16
Suzanko není zač ...

občas se stane, že je jeden mimo mísu.

suzanka
161 příspěvků 30.08.09 07:33
Bedlo

určitě je méně „mimo mísu“ než tvoje poznámky, upozorňujě tazatele kam nezajít. Krásný slunečný den bez rejpálků přeje Všem Suzanka

Drgac
10 příspěvků 30.08.09 09:47
...

Bedlo a suzanko! nemusite se hadat. Ja ocenim, kam zajit, i to, kam nezajit:-)

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.09 13:20
Ale děvčata ...

filip.v
6 příspěvků 02.09.09 16:27
...

Tak když v Třeboni na jídlo tak nepochybně do Šupiny, kde se specializují hlavně na ryby na grilu, takže si zde dáte sumce, úhoře, candáta, štiku, lína, kapra v mnoha úpravách a skvělou rybí polévku

dejwyd
24 příspěvků 09.09.09 21:10
třeboň

no, potvrzuji tu Šupinu či Šupinku. Nejsou nejlevnější, absluha příjemná, na přání doporučí, jejich kapří hranolky jsou vyhlášené, ale ty já zrovna nemusím, nicméně štika či candát v jejich úpravě jsou prostě skvělou věcí.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz