Trápí Vás kila po vánocích?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dasty
75 příspěvků 06.01.07 01:28
Trápí Vás kila po vánocích?

tak si klikněte na tento odkaz http://www.blesk.cz/Clanek61218.htm

Reakce:

Bali
1254 příspěvků 06.01.07 10:07
...

mne netrapi ani pred vanoci, jsem s nimi smirena. Komu chutna, nemuze byt hubenour.

esmeralda
4813 příspěvků 06.01.07 17:56
Dasty,

zase jeden humbug (dieta k ničemu). My tomu říkáme Snake oil neboli Hadí olej.
Efektivně se zkrátka za 5 dní 4 kila ztratit nedají.
Věř mi, teoreticky jsem zvládla každou dietu pod sluncem (ale skutek utek', protože ráda žeru).
Jediný stálý úbytek váhy ti zaručí stálá změna jídelníčku a to mnoho lidí nedokáže.
A na co si stěžuje Bali už nevím vůbec. Mít figuru jako ona, radostí spořádám tři kila bůčku na posezení.

Bali
1254 příspěvků 07.01.07 02:24
Esme,

dík, ale vím co říkám. Je vidět, žes mne neviděla svlečenou nebo jak funím když si zavazuju boty :-)
Mit o 15 kg min, tak by to bylo ideální.

esmeralda
4813 příspěvků 07.01.07 03:14
Bali,

určitě nikoho nezabije když shodí pět kilo. Svět je dnes ale posedlý anorexickými modelkami a to zase jistě zdravé není.
Teorie mého bývalého manžela:
Zbytečně moc módních návrhářů jsou buzeranti a když je modelka placatá jako fošna líbí se jim to, protože můžou fantazírovat že je to kluk.

Bali
1254 příspěvků 07.01.07 03:32
...

shodit pet kilo neni az tak velky problem.Ale pak to udrzet byva nemozne! Kdysi jsem taky zhubla 10 kg za 3 mesice Delenou stravou. To se da drzet v pohode, muzes jist cokoliv, ale pak to pomalu naskakalo zpatky +…

Dasty
75 příspěvků 07.01.07 03:50
...

Samozřejmě ,že máte všichni pravdu ,ale připadá mě to trošičku zábavné hlídat si hvězdičky nikomu to nevnucuji a ten kdo přes vánoce nabral po spoustě cukroví a dobrého jídla a nic nedělání určitě jsou tací co toto vůbec netrápí a jsou vyrovnaní a vánoce nevánoce hmotnost stejná tak problém nemají ale já vím o čem mluví možná jsem na váhu neměla vůbec léz a bylo by po výčitkách.Zatím mě to bere hvězdičky si hlídám a úspěšně.

HelcaK
960 příspěvků 07.01.07 04:32
Bali, Dasty, Esme...

Ehm, nechci se nikoho dotknout, já jsem na tom stejně - mínus 15 až 20 kg by bodlo a pořád ještě bude za co vzít - ale obávám se, že tady přesila těch fošnovitých modelek asi nebude…

Labužník handula02
634 příspěvků 07.01.07 05:24
modelky

Esme, už jsem se takto dlouho nezasmála výroku tvého manžela. Ale něco na tom asi bude, je to trefný. Některý modelky jsou fakt hrůza. Můj muž většinou říká, že ty modelky musí chrastit kostma, prsa aby pohledal ( naše kočka prý má větší ) a o zadku ani nemluvě. Myslím, že je lepší mít pár kilo navíc, nikdy člověk neví, jestli nepřijde nějaká nemoc a to potom jde dolů samo, tak ať má z čeho. Tím nechci nic přivolávat, hlavně ať jsme zdraví.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz