Toskanska polevka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Sarka
433 příspěvků 18.09.03 10:39
Toskanska polevka

V Toskansku jsem jedla zeleninovou polevku. Bylo tam hodne zeleniny, rozmaceny chleba a necim zahustene. Udajne syrem. Toskanskou kucharku prodavaji pouze v jejich jazyku a tak prosim o nejake recepty z teto oblasti. Maji tam moc a moc dobre papani. Dekuji

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 18.09.03 13:03
Sarko, zdravim Te

Urcite jsi se mela moc dobre a rada vzpominas na dobre papanicka. Poslu Ti tedka ten recept na tu Toskanskou zeleninovou polevku. Ale chci Ti doporucit, pokud zijes v Cesku, zeptej se nekde na knizku Nova italska kuchyne -napsal ji M. Klima a byla vydana v nakladatelstvi Grada v Praze v roce 1998. Je to pry vynikajici kniha plna techto nejlepsich italskych receptu. Ja tu knihu taky uz delsi dobu shanim a doposud se mi ji nepodarilo sehnat. Dej mi prosim Te pak vedet, jestli ji nekde objevis. Diky moc- ahoj

Labužník Sarka
433 příspěvků 18.09.03 13:23
Pampelisko,

moc a moc dekuji za radu. Pristi tyden jedu do Ceska a tak se tam podivam. Predem dekuji za recept. Papani maji opravdu moc dobre a o vinu ani nemluvim. Pokud knihu sezenu dam vedet.

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz