To najlepsie z Vasich kuchyn

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gaburiatko
740 příspěvků 21.01.08 11:16
To najlepsie z Vasich kuchyn

Dlho som skusala rozne recepty z internetu, TV…obcas ma niektore velmi sklamali, niektore milo prekvapili. Dlho som sa vsak pre nic nenadchla. Preto Vas chcem poprosit, urcite mate kazdy nejaky receptik, ktory vzdy robite pre navstevy, receptik, ktory naozaj chuti vsetkym a ma vzdy uspech. Poradte mi nieco, co ma nesklame a potesi moje chutove pohariky :).
Za receptiky dakujeeeem.

Reakce:
Manana
1515 příspěvků 21.01.08 13:30
Recept

Není můj nejlepší, ale je jednoduchý, rychlý a dá se všelijak obměňovat. Máš ho tady .

gaburiatko
740 příspěvků 21.01.08 14:00
Manana

Velmi pekne Ti dakujem, vyzera to super, milujem kombinaciu syra a papriky. Moj muz miluje mexicku kuchynu, takze si mi urobil radost. Verim, ze jemu aj mne bude chutit. A nedodal by si receptik na tvoj najlepsi recept ?

bona
2416 příspěvků 21.01.08 16:50
Gabu,

možná se pletu, ale o tom jsou přece celé tyto stránky.
Kdo sem přispívá, píše recepty na chutná a osvědčená jídla, i když pravda je, že každému nemusí chutnat všechno. A od toho jsou diskuze pod recepty. Pročítej a určitě na něco narazíš. Já jsem tu našla řadu dokonalých receptů . Hledej, zkoušej a uvidíš, že si jídelníček, který Ti bude vyhovovat, také sestavíš.
Ale nechtěj, aby někdo psal recepty extra pro Tebe, zkus si je najít, tady máš z čeho vybírat .
A pokud můžu radit, výsledek vždy závisí na kvalitě výchozích surovin. Pro mě vaření začíná už v obchodě nebo na trhu.
Hodně štěstí a dobrou chuť. Bona

Manana
1515 příspěvků 21.01.08 18:28
Gaburiatko,

bona má plnou pravdu, ale je mi jasné, že z nás chceš dostat to, co máme nejradši. Jak to však vybrat, když toho má určitě každej moc, ne-li hodně. Ale ukojím tvou zvědavost, můj jeden z těch nej je tenhle , ale dost často ho šidím takhle . No a když seženu pajšl neboli plíce, tak plíčky dostanou přednost!
B´an la echu b´al! Neboli dobrou chuť!

gaburiatko
740 příspěvků 22.01.08 10:08
Bona

Plne s Tebou suhlasim, ze su tu diskusie a kopa skvelych receptov, mnohe som z nich vyskusala, chutovo su dobre, ale len malinko z nich boli take, ze nadchli moje chutove pohariky. A stale skusam a skusam. Kedze som uz dlho nenadabila na nejaky vynimocny recept (tym nechcem tvrdit, ze recepty na labu su zle, naopak su chutne), tak som chcela prave cez diskusiu zistit, ake recepty su tie Vase NAJ. Urcite ma kazdy doma nejaky recept, ktory povazuje za SKVOST (plne akceptujem, ze nie kazdy sa on chce podelit).
Inak plne suhlasim s Tvojim nazorom na kvalitu vstupnych surovin. Ta je velmi dolezita a davam si na nej zalezat . Urcite budem pokracovat vo vareni podla internetu, casto varim aj z americkych webstranok, kde su diskusie a obcas sa zadari velmi dobre jedlo. Takze ak bude mat nikto chut sa podelit o svoje naj jedlo budem rada :)
Prajem Vam vsetkym labuznikom vela pohody a zdraru pri vareni

gaburiatko
740 příspěvků 22.01.08 10:34
Manana dakujem za receptik

Si zlaty, ze si sa podelil o svoj oblubeny recept :) Mozno toto bude to prave na moje chutove pohariky. Kombinacia trochu divoka, ale o to zaujimavejsia :) Este raz vdaka.

tea63
935 příspěvků 22.01.08 10:51
gaburiatko

není člověk ten, který se zavděčí všem. Vždycky musíš znát chuťové pohárky nejen svoje, ale hlavně svých přátel. Já osobně s tím mám problém, protože jím absolutně všechno, pokud je to dobře připravené a z kvalitních surovin. Nemám žádné předsudky ani zábrany. A to je ten kámen úrazu, protože já bych si stráášně ráda dala třeba ten pajšl, ale vím, že příchozí návštěva by prchla už ode dveří. Jako hostitelka se prostě musím přizpůsobit. Kdyby přišel manana, klidně udělám plíčky. Kdyby bona, nóó, tam už bych musela zapřemýšlet, plíčky by to určitě nebyly. Takže prozraď, které chuťové buňky se u Tebe scházejí a třeba se něco úžasného najde. Ahoj a hodně štěstí při pátrání po tom nejlepším receptíku.

gaburiatko
740 příspěvků 25.01.08 14:08
Tea63

Mas pravdu, ze kazdy ma rad nieco ine, ale mam recepty, ktore ked urobim hociakej navsteve, tak vzdy vsetkym velmi chuti a pytaju si receptiky
Co sa tyka mojich chutovych buniek, tak milujem jedla pripravovane na vine :). Velmi rada mam jedla, do ktorych ide paprika, podla mna je paprika uzasna zelenina, ktora vie jedlu dodat fantasticku chut :) a pritom taka jednoducha ingrediencia. Okuzlila ma indicka kuchyna plna voni a ich chlieb nann. Takisto mexicka kuchyna. Vedia ma nadchnut aj jednoduche jedla, kde sa nemiesa prilis vela surovin, napr. jahnacina na cesnaku, alebo taka jednoducha kombinacia maska, bieleho vina a smotany, mnaaam. Zo sladkeho milujem veci s cokoladou, vlasskymi orechami alebo makom, tie ma vzdy dostanu

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz