To je mi novinek :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kopretinka
565 příspěvků 26.09.10 12:15
To je mi novinek :)

Zdravím všechny labužníky,

po dlouhé době jsem zajela na tyto stránky a nestačím se divit :lol: Asi mi bude chvíli trvat, než přijdu na všechny novinky a než pročtu co je u koho nového :-) Každopádně zdravím všechny staré i nové členy, snad se teď budeme vídat časteji 8-)

Hanka a Lu (5 let)

Reklama

Reklama

Reakce:

babi
6360 příspěvků 26.09.10 19:28
Hanko,

koukala jsem, zes me byla ‚navstivit‘. Prijdi casteji…

Příspěvek upraven 26.09.10 v 19:32

Kopretinka
565 příspěvků 26.09.10 19:30

Ráda bych tu byla častěji, tak snad mi to povinnosti dovolí :-D

ajta
590 příspěvků 26.09.10 19:31
jejda

jejda holky, obě vás tady ráda zase čtu

Kopretinka
565 příspěvků 26.09.10 19:34

Staré známé tváře že? :) A já už se bála, že tady nikoho nebudu znát :)

babi
6360 příspěvků 26.09.10 19:36
ajti, ajti,

ja se jeste nedala do kupy, ale pracuje se na tom…

babi
6360 příspěvků 26.09.10 19:39
Hanko,

Lucinka uz je tak velka holcicka, jak ten cas leti…

Kopretinka
565 příspěvků 26.09.10 19:41

No jo letí… mám spoustu novinek, nic není jak bylo… Ale co naplat :) Lucinka je celá maminka, pořád vaří, peče :) je to zlatíčko :)

ajta
590 příspěvků 26.09.10 19:45
Babi

klííídek, hlavně že je na světě dobře… :palec:

ajta
590 příspěvků 26.09.10 19:47
Hanko,

ani u nás není nic jako dřív, např. stejně jako Tvoje Lucinka i moje Janka roste… jen my zůstáváme pořád stejně mladé :lol:

Kopretinka
565 příspěvků 26.09.10 19:53

Jj dětí stárnou, my zrajeme :)

babi
6360 příspěvků 26.09.10 20:15
jo, jo,

C'est la vie
Hanko, ajti, na brzkou videnou!!!

Kopretinka
565 příspěvků 26.09.10 21:02

Hezký večer holky :-)

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.10 09:39
Pěkně

vítám, Kopretinko :-)
Tebe už jsem opravdu dlouho neviděla :-)
Utíká to…Lucinka je nádherná! Možná bych ještě někde našla její fotečky, když se narodila..
AŤ se daří, děvčata :-) :potlesk:

Kopretinka
565 příspěvků 28.09.10 21:18

No jo byly jsme dlouho mimo Labu :-) A i teď se tu teprve rozkoukávám :) Lu roste jako z vody, včera jsem si tu četla gratulace k jejímu narození, tak mě to dojalo :) To už ani není pravda… příští rok půjde do školy :cry: Letí to… 8-o

Pampeliska191
1075 příspěvků 07.10.10 00:05
Zdravim vsechny Labuzniky i labuznice

Ja vas vsechny taky moc a moc zdravim po dlouhe dobe. Taky jsem si myslela ze tady uz nikoho koho jsem poznala na Labuzniku, nezastihnu a nebudu uz tady nikoho znat. A ejhle je vas tu dost. Jenom ja nevernice, jsem se odmlcela. Taky se toho uz udalo u nas hodne. Ale stale na vas rada vzpominam. Uz neziji v zahranici, vratila jsem se i s manzelem domu jako babi.Babi tusim ze jsem se nespletla, ze jsi se vratila taky. Muzu se zeptat jak je to dlouho?? Jak se vsichni mate? Ja jsem sice posledni dobou dost zaneprazdnena, ale jiste se budu snazit za vami obcas prijit Mozna mi to bude chvilku trvat, nez se opet prokousu do spoustu novinek, ktere tu na Labuzniku mate. Mejte se moc hezky a vsem vam preji dobrou noc. :lol: :-D

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.10 11:04
Pampeliško...

pěkně vítám!!!
Je vidět, že dobří holubi se vracejí… :potlesk:

Pampeliska191
1075 příspěvků 07.10.10 23:45
Zdravim

Juuuuuuuuuu, ahojky.Jak se dari? Presne jak pises. Vratila jsem se, ale jen bych potrebovala aby den mel vice hodin. Mas krasnou ikonku, to je Tvuj pejsanek?Asi si musim vlozit taky nejakou fotku do ikonky Musim se rozkoukat, nez se tady opet trosku naucim orientovat.Tento vikend odjizdime pryc, tak snad pristi tyden se za vami dostanu. Vsechny moc zdravim a taky Pepicka pokud tady je. Preji vam vsem krasny vikend :-D :lol:

babi
6360 příspěvků 08.10.10 01:12
Pampelisko,

zdravim Te! Ano, take jsme se s manzelem odtehovali do Jeseniku (puvodne pochazime z Brna), kde se v tech kopeccich manzelovi nesmirne libilo. Nanestesti, tam take zkoncil nas osmilety spolecny boj se zakernou nemoci, ktere jsme se neubranili. Takze, jako snek s domeckem na zadech jsem si ho opet pretahla do Kanady. Styska se mi vsak nesmirne…
S pranim pohody a na brzkou ‚videnou‘ zde na novem Labuzniku,
 Jitka

svato
1416 příspěvků 08.10.10 21:09
kočky,

osobne Vás nepoznám, ale mám a používanm Vaše recepty a som veľmi rada, že ste znova tu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz