Titanový tál

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ocal
31 příspěvků 15.01.11 11:12
TItanový tál.

Vážení labužnící.Chci se s Vámi podělit o zkušenost s titanovým tálem.Rozměry 44×29×2cm.Tál jednoduše položím přes dvě plotýnky na sporák(klasik,plyn,ke­ramika )Velikost tálu mě umožňuje na jedné straně opékat maso a na druhé třeba dělat pro děti palačinky no cokoliv jiného.Antiad­hézni(nelepivá)plocha Vám umožňuje vysadit úplně tuk aniž by se suroviny připalovaly.Využití je všestrané jak doma tak i vpřírodě.Stačí Vám dva rovnější kameny a dřívý máte gril k nezaplacení­.Namusíte se bát prohnutí.Plotna má sílu0.4cm ani se nehne.Ještě mě baví,že si mohu suroviny otáčet tím co mám po ruce, tředa železná obracečka nemusím se obávat poškrabání.

Reakce:

kikimor
48 příspěvků 16.01.11 07:34
Zajímavé,

gůglil jsem gůglil, ale nenašel. Proto otázka, kde to seženu? Děkuji.

ocal
31 příspěvků 16.01.11 14:39

Nevím.Musím se podívat,jestli najdu někde prodejní papíry.Pak dám určitě vědět.Zatím zdravím Ocal.

ocal
31 příspěvků 16.01.11 20:35

Dobrý večer.Konečně jsem se dozvěděl kde moje sestra sehnala ten tál.Dostali jsme ho před lety jako dárek.
Výrobce je firma WOLL.Ojednáno přes OZ.Cenu jsem se bohužel nedozvěděl,ale číslo na OZ mám.Snad bude ještě funkční.720486835­.Ocal

kikimor
48 příspěvků 17.01.11 09:20
Ocal

Děkuji, zařízeno a ještě nabídnuta sleva.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz