Titanové pánve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník oliva02
2 příspěvky 19.08.05 21:05
Titanové pánve

Mohl by mi někdo poradit, kde v Německu koupit titanové pánve značky Woll. Podle webových stránek firmy Woll jsou u nich téměř o polovinu levnější než u nás. Díky.

Reakce:
addel
11 příspěvků 02.12.05 16:15
...

Woll koupíte v každém průmerném obchodě. Je to tam levnější o hodně víc než tady, protože se jedná o podprůměrné zboží, které v ČR za velké peníze prodávají podomní a podobní prodejci na stáncích v hypernovách a podobně. Nákup není rozumný ani u nás ani v Německu.

victor
5 příspěvků 24.05.12 09:31
Woll

Nevím kde jste přišel na to co píšete. Woll je jeden z tradičních výrobců titanového nádobí, skutečně titanového, mají dokonce patent na technologii a ten se bere jako standard co je titanové nádobí. Je pravda že Woll v posledním roku upustil od používání PTFE systému Corflon od Švýcarské firmy ILAG ktarý byl aplikován přes titanovou keramickou vrstvu a tato technologie byla jedna z nejlepších. Nyní Woll používá vlastní PTFE systém který je podtatně nekvalitnějšíá a celková kvalita šla dolů. Nicméně pokud přihlédnu k ceně vs kvalita tak je to kvalitní nádobí. Samozřejmě že zde v České republice se prodává nádobí Woll za šílené ceny většinou přímým prodejem (Střelbová-Uffelmann).

ivcamr
2 příspěvky 23.05.14 16:13
Woll

Také jsem koupila hrnce WOLL od Střelbové. Celkem 5, celková cena 18000,–Kč. Žádný z nich nepřežil 4 roky!! Odeslala jsem dva hrnce paní Střelbové a ta samozřejmě reklamaci neuznala s tím, že poskytuje záruku jen 3 roky. To je Kšeft, co?

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz