Titanové nádobí - jakou značku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

addel
11 příspěvků 10.02.05 11:25
Titanové nádobí - jakou značku?

Přátelé, manželka se rozhodla vařit na titanu, tak se ptám zkušenějších. Poraďte mi jakou značku a kde koupit to pravé. Jen mi neraďte koupit předražené předváděčky. Zajímá mě pouze seriozní obchod a někdo, kdo už s tím má zkušenosti. Děkuji Adolf

Reakce:

addel
11 příspěvků 10.02.05 19:31
Odpovím si sám.

Díky moc. Dnes se Vás sem podívalo 26 a ani jeden mi nebyl schopen odpovědět ani slovo. Díky ještě jednou. Adolf

Vali
1326 příspěvků 10.02.05 20:32
Adolfe

podívej se na www.netmarket.cz , třeba tam něco objevíš. Sama titanové nádobí nemám, vařím v akutermickém nerezovém nádobí,se kterým jsem moc spokojená. Titanové je pěkné, ale pro mě moc drahé. Jinak si na seznamu zadej titanové nádobí a možná objevíš ještě jiné prodejce v blízkém okolí. Zdraví Vali.

Jenofefa
1315 příspěvků 10.02.05 20:34
Adolfe, nesmíš tak moc pospíchat

Já byla také jednou z nahlížejících a musím se přiznat, že i mne by odpověď zajímala - já sama žádné zkušenosti nemám. Nečekej ale odpověď okamžitě. Třeba ten, kdo má zkušenosti, neměl zatím možnost se sem podívat a odpovědět ti během pár hodin. Měj trochu trpělivost, on se někdo najde.

Bunter
457 příspěvků 11.02.05 00:00
Adolfe

před lety jsme koupili šíleně drahé dánské nádobí SCANPAN 2001+ Keramisk Titan non-stick.Máme jeden čtverhraný kastrol,jednu větší pánev a jeden velký kastrol.Při nákupu kastrolu jsem prohloupil,jelikož při značné velikosti nádoby (průměr 32 cm) má tato neúměrně malé dno a to velikosti rychlovarné plotýnky el. sporáku.Jelikož mám vedle sporáku stěnu a plotýnku vpravo dole,nelze kastrol pro jeho velikost na plotýnku řádně umístit,vystře­dit.Když vařím na jiné větší plotýnce,utíká teplo okolo,nevaří se to jak by mělo a není to ekonomické.Kastrol téměř nepoužívám!Čtver­hraný kastrol používá převážně moje žena a je s ním velmi spokojena.Nádobí má těžké skleněné poklice s umělohmotným knoflíkem a nikde jsem se nedočetl,jestli lze poklici provozovat i v troubě.Velký kastrol je vyroben vcelku,ostatní nádobí má umělohmotné uši i madla.V nádobí by se nemělo nic chytat,ale chytá se,zvláště již v „zajetém“ nádobí.Nevýhodou je značně vysoká pořizovací cena a výhody téměř žádné.Jen to,že se dá v nádobí i krájet bez poškození povrchu,ale já v kastrolech nekrájím.Kdybych se měl rozhodovat dnes,tak bych za tu cenu koupil :,-(u špičkového nerezového nádobí v kterém jsem se už dávno naučil dělat.

Bunter
457 příspěvků 11.02.05 00:44
Adolfe...

ještě dovětek.Nechci tě od koupi titanového nádobí zrazovat a radím ti zjistit si poznatky od lidí o jiných značkách i na jiných stránkách.Reklamní slogany firem neber na vědomí…nikdo nikdy nenabízí šmejd.Já vařím už dvacet let v nerezu,jsem spokojen a ten titan byl takový úlet.Vývoj jde však dopředu a možná naše nádobí zakoupené před šesti lety se z dnešními výrobky nemůže srovnávat,i když Dánové byli první a mají na to patent.

buturenka
311 příspěvků 11.02.05 08:31
titan plus

Milý Adolfe, roky rokoucí používám titanové nádobí od firmy WOLL-PFANNEN viz http://www.woll-pfannen.de/, jsem s ním nadmíru spokojená, pánvicema počínaje a rendlíkama konče. Průšvih je ten, že se u nás prodává pouze na těch blbých předváděčkách, je to předražené a k ničemu- to máš pravdu. Pokud máš nějaké kontakty v Německu, tak je nejlepší si to nádobí koupit tam nebo jestli jsi někde z okolí Brna, tak v době výstavy SALIMA, která mimochodem bude v r.2006, tato firma tam tohle nádobí předvádí,vystavuje a prodává - i když za jiné ceny jako v Německu , podívej se na jejich web.

Zdraví Tě Marcela

vencal
213 příspěvků 11.02.05 11:50
Adolfe

i když jsi mě svou netrpělivostí docela vytočil, rozhodl jsem se Ti něco o titanovém nádobí vyhledat. Protože s ním sám nemám žádné zkušenosti, včera jsem na Tvůj dotaz neodpověděl, tak Tě snažně prosím za odpuštění a velmi se kaju za to, že jsem takový hnusný sobec.
Pokud stále chceš podívej se na následující odkazy, ale pročti si to sám, já na to nemám čas ani chuť:
odkaz 1
odkaz 2
odkaz 3
odkaz 4
A pokud něco potřebuješ nejlepší je nejdříve se snažit sám, takže si např. na Googlu dej vyhledávat „titanové nádobí“ a uvidíš.

ďdpaul 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.05 13:50
NETRPĚLIVÝ ÁDO

Já jsem stejně jako ostatní nestihl odpovědět dřív, než jsi se rozčílil.
Manželka používá italskou značku Ballarini, kterou jsem jí dovezl ze služební cesty a loni si zbytek dokoupila na www.panvicky.cz a stálo to stejně jako dovezené z Itálie. Je to opravdu super zboží, které mi doporučil můj zaměstanavatel z Palerma. Krásně se na tom vaří, nepřipaluje, můžeme na to používat kov vč. nože, může se to mýt v myčce a je na to celé záruka 10 let. takovou jsem ještě na povrch neviděl. Je pravda že někdo garantuje 25 let, ale třeba víko nebo dno proti pokřivení. A to nemá s povrchem nic společného. Pokud Vás bude něco ohledně této značky zajímat, tak se ptejte
Nashledanou Pavel

ďdpaul 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.05 14:00
Dokončení

Ještě jsem zapomněl napsat, že titanové nádobí od Ballarini může do trouby i s víkem a bez omezení teplot. Držátka a čudlík na víku jsou z nerezu. Kdo se zeptá, tomu rád odpovím kde tohle zboží mají. Ať nedělám reklamu, co? Ahoj Pavel

addel
11 příspěvků 12.02.05 08:27
Titanio

Dobrý den.
Pavle děkuji za radu. Už jsem se dotázal na www.ballarini.it , kde v ČR dostanu jejich zboží a sami mě odkázali na Vámi zmiňovanou adresu www.panvicky.cz, kde titanové nádobí nabízí. Nechám si poslat katalog a určitě Vám dám vědět jak jsem se rozhodl.
S pozdravem Adolf

addel
11 příspěvků 13.02.05 15:13
Pro ddpaul

Pavle, tak jak jste mi poradil www.panvicky.cz , tak jsem si objednal na zkoušku jednu pánev. Včera večer jsem poslal objednávku, teď mi přišla potvrzená a zboží mi dovezou v úterý kolem poledne. Takže já si to prohlídnu a pokud to nebude ono, tak to nezaplatím a hotovo, ne? Dá se to takhle udělat?
Pěknou neděli přeje Adolf

vencal
213 příspěvků 14.02.05 00:40
Milý Adolfe,

nezlob se, nechci být sarkastický, ale mám otázku: Vařit na tom nádobí už budeš sám?
Přečti si obchodní podmínky Tebou uváděné stránky, tam každý, tedy téměř každý, pochopí jak internetový prodej funguje. Ještě jednou se omlouvám za svou neomalenot.

addel
11 příspěvků 18.02.05 18:49
Díky

Přátelé, děkuji Vám za radu. Koupil kjsem na www.panvicky.cz jeden kousek titanu a pokud to bude tak kvalitní jako je to hezké, tak to budu doporučovat známým. Je to opravdu velice líbivé nádobí. Ještě jednou díky

ďdpaul 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.05 11:19
www.panvicky.cz

Nechci dělat reklamu, ale už jsem tam něco nakoupil a s každým dalším nákupem dostanu něco navíc nebo slevu. Je to super. Nashledanou

r.acrobat
1 příspěvek 04.03.05 19:17
www.panvicky.cz a k tomu www.bilezbozi.cz

Já Vás zdravím. Tady jsem našel info kde mám koupit ty vyhledávaný pánvičky. Napřed jsem na www.bilezbozi.cz koupil sporák, ten mi dovezli myslím za 3 dny. Pánvičky jsem si nechal telefonicky poradit majitelem na www.panvicky.cz a už je mám také. Docela mě překvapilo, když se na www.panvicky.cz ptal, kolik más je v bytě, na čem vaříme, v čem vaříme a podobně a pak mi, k mému údivu, doporučil pánvičky ve střední cenové relaci. V úterý začala akce a díky ní já ušetřil bez 5-ti kaček tisícovku. Přátelé, pošlete mi všichni, kdo tohle čtete a máte od nich zboží, Vaše zkušenosti. je to zajímavý obchod. Sporák je ryhlej, pánvičky taky, takže jídlo mám hned a chuť, tu manželka umí nádhernou.
Ahoj příznivci titanu

ďdpaul 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.05 14:32
panvicky.cz

Pane acrobate.
JSEM RÁD, ŽE JSTE ZVOLIL STEJNÉHO DODAVATELE JAKO JÁ. BUDU VELICE RÁD, KDYŽ MI POŠLETE E-MAIL A POPÍŠETE NAKOUPENÉ ZBOŽÍ. NEPIŠTE MI TO TADY, PROTOŽE MĚ NĚKTEŘÍ ÚČASTNÍCI F´ORA NAPADAJÍ ZA REKLAMU. JEŠTĚ JEDNOU ZDRAVÍM KLADNÉ ÚČASTNÍKY A NASHLEDANOU

Peggy1
1 příspěvek 22.03.05 20:21
Adolfe

Taky vlastním hranatý hrnec SCANPAN 2001+. Chtěla bych ti říct, že pokličku můžeš bez obav používat i v troubě. Ale dej si pak pozor, aby jsi po vyndání z trouby na pokličku nekápl studenou vodu, což mě se podařlilo a poklička praskla. Ivana

addel
11 příspěvků 26.03.05 18:56
Itálie je Itálie

Dobrý večer.
Dal jsem tady na radu zkušenějších a zakoupil italskou titanovou pánvičku. Je to asi měsíc, co jsem koupil první a chlubil se s tím tady. Po měsíci, kdy jsem vyzkoušel opravdu co mě napadlo, musím uznat, že Italové jsou odborníci na věci, které patří do kuchyně. Řežu nožem řízek, o vidličce je zbytečné hovořit, pánev i s víkem vrazím do trouby a zapékám. Ten nůž jsem jen zkusil, protože je to v návodu, ale tahle barbarsky se k nádobí určitě chovat nebudu. V Hypernově jsem se byl podívat na tzv. „přímý prodej“ a na ceny. Z těch jsem byl opravdu trochu zděšený.
Přátelé, adresa internetového obchodu tady byla již několikrát uvedena, takže nebudu dělat reklamu. Koho zajímá kde jsem nakoupil a nenajde si to v odpovědích dole, tak mejlujte, rád firmu prozradím.
Pěkné svátky strávené nejraději u jídla nebo aspoň ve voňavé kuchyni přeje Ada

tinkale
1 příspěvek 12.04.05 13:37
woll titan plus

adolf, z vlastnych skusenosti doporucujem woll pfannen, titan plus. my sme kupovali v nemecku, a ak kupujes az 3 kusy, mas dalsiu zlavu. celkovo je to lacnejsie ako v cechach. takze nas to v konecnom dosledku vyslo na polovicu oproti tymto cenam. vyhoda oproti inym firmam je to, ze rucka sa z hrncov a panvi da oddelit velmi prakticky a rychlo a tak nie je horuca v trube, ale zaroven ani nezabera priestor. poklicky maju regulaciu pary. kupovali sme pred tromi rokmi a sme velmi spokojni. oplati sa do toho investovat.

addel
11 příspěvků 14.04.05 19:35
panvicky

Tinkale, díky za radu. Já už jsem koupil zmiňované nádobí a jsem s ním velice spokojený. Tvoje značka se musí koupit jinde než v Česku, protože je to tady strašně předražený. Já mám ale jinou značku, která stojí přibližně stejně jako venku. Uši oddělávat nemusím, protože to může do trouby i s nima, protože jsou nerez.
Za radu ale děkuji a přeji Ti, aby se povedlo každý jídlo

nada777
1 příspěvek 09.04.13 22:49

Prosím nemáte někdo kontakt na někoho kdo prodává hrnce SCAMPAN 2001+??
Poridila jsem si hrnce uz pred 15 lety a nedam na ne dopustit, kupovala jsem si od nich skoro celou sadu a nyni si chci sadu obnovit, popripade dokoupit par hrncu ale nevim kde se obratit. Kontakt na pana ktery mi tenkrat prodaval hrnce uz nemam :-( Poradte nekdo.Diky moc :-)

Editováno adminem 9.4. 22:59 - odstraněn e-mail, zákaz zveřejnění e-mailu v diskusi.

ivcamr
2 příspěvky 09.05.14 13:15
nowo WOLL Střelbová

Nekupujte toto nádobí od Jany Střelbové!! Po cca třech letech se odlupuje vnitřní povrchová úprava a paní Střelbová na reklamaci nereaguje!! Odeslala jsem jí dva hrnce s touto vadou, reklamovala mailem a odezva veškerá žádná.

Ladislava1
1 příspěvek 15.11.15 18:40
Agila Trade - Adamov-NEKUPOVAT

Nekupujte tyto hrnce! Po několika měsících se začne loupat materiál, firma všechny podobné reklamace zamítá! Nebo si musíte v záruční lhůtě opravu zaplatit!!10 let poskytovaná záruka je k ničemu! Vyhodíte 3-4tisíce za jeden hrnec z okna!!!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz