tip na lazensky - wellness relaxacni pobyt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viktorka11
194 příspěvků 09.07.07 10:49
tip na lazensky - wellness relaxacni pobyt

Zdravim. Mela jsem v planu Recko a ze vezmu maminu, jelikoz bude mit 50 a jeste vic jelikoz si to zaslouzi a potrebujeme babskou dovcu. Po x letech u more si postavila hlavu a ze k mori ne. A tak jsem si rikala, ze treba zkusime nejake lazne, pohodu, relax a tak. Ale nevi kde. Nabidka je docela velka, ale jelikoz ty mista neznam, tak proste netusim. Nemate nekdo nejaky tip? Kde je hezky, je tam co delat a kde si odpocinem a naberem silu? Dekuji :-) Sarka

Reklama

Reklama

Reakce:

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.07 12:08
Viktorko,

právě jsme strávili se ženou týden v Luhačovicích, v tomto hotelu . Procedury podle přání, jako bonus každý den bazén na hodinu zdarma, jídlo slušné, personál příjemný, okolí krásné, na přehradu je to 10 minut, autobus stojí přímo u hotelu.

Jarka7
208 příspěvků 09.07.07 12:08
lázně

Mám výborné zkušenosti s Luhačovicemi. Pobyt lze zařídit e-mailem přímo a nebo přes cest. kancelář. Možnosti výběru péče o zdraví veliká, dle mých zkušeností výběz z 5-6 jídel.
Přeji hezké zážitky tobě i mamince.

viktorka11
194 příspěvků 09.07.07 12:22
Ja vim,

Luhacovice jsou hezke, ted jsem tam byla o vikendu na svatbe, svoji tam mam taky planovanou… bydlime jen pres kopec - asi 10km :-) Na kazdy pad dekuji za tip a jsem rada, ze se vam u nas libi :-)

Eleeen
1127 příspěvků 09.07.07 12:40
Když ne moře,

tak zkuste hory!!!
Nebyla jsme na lázeňském pobytu, byla jsem za turistikou v Jeseníku i v Karlové Studánce. Oboje lázně mají docela zajímavé relaxační či wellness programy, K. Studánka má i program „Prodlužte si mládí“ anebo program pro seniory. Pokud budete chtít, můžete si udělat i hezkou tůru či procházku po okolí. Já osobně bych vyzkoušela např. medovou masáž v Jeseníku anebo solnou jeskyni v Karlově Studánce…

Eleeen
1127 příspěvků 09.07.07 12:50
Anebo...

… pokud jsi nakloněna i jiným než běžným metodám léčení, jeví se velice zajímavým toto: http://www.harmonie-regencentrum.cz/
Není to sice na druhém konci republiky (vzhledem k Luhačovicím), ale vypadá to moc zajímavě.

Bali
1254 příspěvků 09.07.07 12:53
...

hezky je taky v Mariánských Lázních nebo ještě lépe ve Františkových. Ty jsou opravdu nádherné, klídek, centrum bez aut, parky, veverky žerou z ruky oříšky. V okolí zajímavé výlety. V Mariánkách je také solná jeskyně ;-)

Tasma
415 příspěvků 09.07.07 13:55
...

Já už se delší dobu chystám SEM . Nějak to ale stále nevychází, tak snad do důchodu se zadaří , nebo to třeba zvládnete za mě :)

gegina
358 příspěvků 09.07.07 19:48
...

A k nám do Třeboně by se ti nechtělo? Zkus se mrknout na www.berta.cz nebo na www.aurora.cz

buturenka
311 příspěvků 11.07.07 12:51
to viktorka a tasma

Viki, tip od Tasmy můžu jen doporučit, v Rájeckých Teplicích jsme byli s manželem už několikrát, hotel Aphrodite a bylo to moc super.

buturenka
311 příspěvků 11.07.07 12:54
Luhačovice

je to 3 týdny jsem se vrátila z Luhačovic, byla jsem tam s maminkou, které jsem to koupila jako dárek k promoci. Ale musím říct, že mě Luhačovice trochu zklamali. Teda je nádherně provedena rekonstrukce Jukrkovičova domu, ale na druhé straně říčka, která protéká kolonádou je nějaký „bahňák“, když jsme tam jezdili s rodičema jako děcka - byla čistá a plavaly tam takové malé zlaté rybky. Špatnou zkušenost má s restaurací RACEK, hned na Jurkovičovým domem - nedělají rezervace stolů , pobyt v Luhačovicích splnil svůj účel - mamince se tam moc líbilo, je jí 68 let, ale … Viky manželovi je také 50 jako tvé mamince, tak vybírej dobře a něco akčního , doufám, že nebudu kamenována za svůj názor, to jsem byla od některých svých příbuzných - někdo rád holky, jiný vdolky. Bydleli jsme v rezidenci AMBRA.

viktorka11
194 příspěvků 15.07.07 13:52
Takze,

jelikoz z maminky vylezlo, ze ji to v laznich nebavi, tak jedeme na Sumavu, prvni sem http://www.hotel-ostry.cz/ v zapadnejsi casti Sumavy, pak do centralni Sumavy do Srni http://www.hotelysrni.cz/…el-srni.html a ve finale na Lipno, ke kamaradovi, ktery je sefkucharem v rybi restauraci http://lipno.tichyphoto.com/restaurace.html
Takze na misto meho vysneneho Recka se budu splhat po horach :-) Ale musim rict, ze uz se docela tesim, ted jen prezit leto.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz