thajské kuře s kešu oříšky a citronem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

spuntik
20 příspěvků 21.02.04 12:36
thajské kuře s kešu oříšky a citronem

ahojky všichni! Shanim recept na thajské kuřátko s kešu oříšky a citrónem, nevim, co do toho všechno patří, chci to uvařit jako překvápko. Díky předem za rady! Spuntik

Reklama

Reklama

Reakce:

babi
6360 příspěvků 22.02.04 18:36
...

Napsala jsem dnes pro Tebe dva recepty, ale existuje jich s citronem a kešu (akažuovými) oříšky v Thajské kuchyni hodně. Takže, jest-li jsem se netrefila a nenapsala to co hledáš, tak chceš-li, dej prosím Tě vědět.

Zdraví Tě Babi!

spuntik
20 příspěvků 24.02.04 21:53
...

ahoj babi, díky moc za recept! Chci se zeptat, dají se jako příloha použít i rýžové nudle? Spuntik

spuntik
20 příspěvků 24.02.04 21:58
...

je babi, ještě mě napadlo, v té thajské restauraci, co jsme byli, nám jako předkrm podali kuřecí špízky asi s arašídovou omáčkou. Nevím přesně, co to bylo, ale prý je to typické thajský překrm, nevíš, co to mohlo být? Spuntik

babi
6360 příspěvků 25.02.04 01:07
...

Ahoj! Mám thajskou kuchyni moc ráda a to o čem mluvíš je SATAY, ke kterému se připravují dva druhy omáčky ¨satay omáčka¨a ¨sladkokyselá omáčka¨. Zítra pro Tebe recept napíši, dnes je už moc velká tma na focení obrázku. Budeš-li chtít, můžů Ti napsat i nějaké jiné recepty .

babi
6360 příspěvků 25.02.04 01:56
...

Zapomněla jsem Ti odpovědět. Ano, dají se připravit rýžové nudle jako příloha. S nudlemi je další známý recept ¨Pad Thaj¨, jeden z mých oblíbených.

spuntik
20 příspěvků 25.02.04 15:21
...

Jééé babi děkujůůůů! Napiš mi prosím to SATAY s obouma omáčkama i to PAD THAI, o tom přítel mluvil taky, že má rád. :)) Spuntik

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz