Thajská kuchyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Venna
2 příspěvky 21.12.14 19:54
Thajská kuchyně

Zdravím, ráda bych postupně vyzkoušela pár thajských jídel. Bohužel do nich nemohu sehnat některé ingredience. Nemáte někdo nějaký tip, nebo kde sháníte cizokrajné ingredience vy?

Reakce:

Flérr
2 příspěvky 23.12.14 11:02
Thajská kuchyně

Ahoj, taky jsem se potýkala s takovým problémem. Já jsem tedy zkoušela asijskou kuchyni všeobecně :) Máte naprostou pravdu v supermarketech se některé věci sehnat prostě nedají. Nakonec jsem objednávala přes internet a naštěstí jsem sehnala vše potřebné :)

Venna
2 příspěvky 25.12.14 12:15

Flérr vy jste moje spása :) Mohu se zeptat odkud jste objednávala. Vytrhla by jste mi tím obrovský trn z paty, jelikož jsem opravdu v koncích. Návic, pokud už je tento obchod ozkoušený, tak tím líp :)

Flérr
2 příspěvky 25.12.14 19:46
Thajská kuchyně

Venno, nakupuji přes asiafood.cz , jsem si jistá, že tam objevíte většinu toho, co sháníte, mají tam toho opravdu hodně :), a dejte pak vědět jak se vám jidlo povedlo, opravdu mě zajímá, co nakonec bude vařit ;)

Frederik
1 příspěvek 27.12.14 20:18

Drahá Flér. Díky internetu se můžeme pouštět do všeho, co nám příjde k chuti. Sežene se pomalu vše. Tak nemějte starosti a s chutí dotoho. Přeji všem dobrou chut. :potlesk:

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz