Těsto na pečivo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepazhor
1 příspěvek 25.11.14 13:03
Těsto na pečivo

Dobrý den, našel jsem doma po mamince hliniková tvořítka s kovovou tyčkou. Tato tvořítka se namáčela do jakéhosi těsta. Potom se toto tvořítko s namočeným těstem ponořilo do rozpáleného oleje. Těsto po chvíli odpad lo od tvořítka a bylo hotovo.
Nemáte někdo recept na toto těsto.
Děkuje za radu Pepa z hor

Reklama

Reklama

Reakce:

birkana
1667 příspěvků 25.11.14 15:43

@pepazhor, podívej se např. na můj recept „Boží milosti smažené na formičce“ :mavam:

Richardec
22 příspěvků 16.03.15 10:02

Taky mě zajímá nějaký dobrý recept na těsto na pečivo :).Poslední dobou mě baví si péct vlastní věci.

birkana
1667 příspěvků 16.03.15 13:28

@Richardec, na Labužníku je spousta receptů na pečivo (slané, sladké) různého druhu. Těžko někomu doporučit recept, kolik lidí, tolik chutí. Zkus na hlavní stránce v zelené liště kliknout na odkaz Recepty, pak na odkaz Dle kategorie a pod nadpisem Moučníky už vybereš, co tě zajímá. Čti jednotlivé recepty, které tě zaujmou. Dívej se, jak uživatelé podle receptu uvařili, ohodnotili jej. Také je dobré číst Komentáře úplně dole. Tak si nejlépe uděláš obrázek, které pečivo zkusit a do kterého receptu se raději nepouštět.

Je dobře, že tě baví péct! :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz