Teplo domova a moje pečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sylvie
2302 příspěvků 12.11.09 11:39
Teplo domova a moje pečení

Píšu všem, kteří mě postrádají nejen na Skypu, ale i poště a zde. Od středy minulého týdne nám nejde topení. Dnes přišel plynař s novým kotlem a dokonce ho i instaluje. Možná přijde i kominík…:-)
Napekla jsem šíleně dobrých buchet, slaných a sladkých (co kdyby chtěl utéct), plynař se mnou nemluví, má plnou pusu, teď jsem mu smetla sezamové semínko z nosu. Nechápu, jak se mu tam dostalo.
Jinak máme ke všemu prasečí chřipku. Od té normální se liší jen tím, že je všude nesnesitelný čurbes. Pan plynař (říkáme mu Vaše blahorodí a chodíme kolem něho s ohnutými hřbety) nám dokonce na chodbě uklidil boty. Moje černé lodičky dal na nejvyšší místo hromady, aby mi je prý pes nesežral.
Takhle tady tedy žijeme, ale zítra, Bože můj, zítra, budeme možná topit!

P.S. V obýváku leží od té památné středy všechny děcka, lezou mi na nervy, ale zítra, můj Bože, zítra je uspořádám na svá místa a ožer…dám si sklenku bílého (dvě, tři, čtyři.....)

Nechci soucit, máte někteří daleko horší a vážnější starosti. Se potřebuju vykecat, no…

Reklama

Reklama

Reakce:

anickav
2904 příspěvků 12.11.09 12:16
Míšo, myšičko,

ja s tebou súcitím…posielam pusu. (Aj j plynárovi.)

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.09 12:49
Sylvie,

cítím s tebou a pevně doufám, že zítra bude lépe.
My jsme prožívali o minulém víkendu něco podobného. V otopném systému nám scházelo cca 10 litrů vody, manžel ji pořád dopuštěl, ona pořád chyběla a radiátory ani neodfukovaly. S napětím jsme sledovali prostor pod topeništěm. Topení máme od r.1987 a už jsme sestavovali katastrofický scénář. Dopadlo to tak, že po několikátém dopuštění vody, důsledném odvzdušnění to vypadalo na pojistný ventil, který kapal. Nakonec se snad umoudřil i on. Ale klepu do všeho dřeva, co mám po ruce. Nový ventil i kotel máme vytipovaný, ale doufám, že ještě chvíli nebudou potřeba.

svato
1416 příspěvků 12.11.09 17:41
rodinné domy

sú super, ale aj taký prevažne bezstarostný byt v činžiaku má niečo do seba

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz