Tentokrát jiná televizní hvězda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kamilio
550 příspěvků 15.12.08 15:28
Tentokrát jiná televizní hvězda

Abych jen nepsal různé přemoudřelé příspěvky, tak jsem si zavařil v neděli 14.12. na televizní obrazovce stanice Prima v Receptáři prima nápadů.
Možno přehrát: http://www.iprima.cz/…/full/70877/(name)/date

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Jana.Q02
129 příspěvků 17.12.08 15:20
Viděla jsem,

byl jsi moc šikovný. Jazyk máme moc rádi, obyčejně k němu dělám nějakou smetanovou omáčku. Tak to teď vyzkouším s Nivou. Dej vědět, až zas někdy budeš za TV hvězdu, ať to nepropásnu!

kamilio
550 příspěvků 17.12.08 17:01
Tentokrát ... JanaQ

Přesný recept je na Labu č. 30370. Jinak díky za pochvalu a pěkné svátky!!!

blanca.xy
647 příspěvků 18.12.08 00:01
kamilio,

taky tě chválím, pozorně jsem sledovala a říkala si, že jsi to určitě ty .

jau
457 příspěvků 18.12.08 06:09
...

A já jsem svolala celou rodinu a říkala jim: toho „znám“ z receptů i labužníka Recept vypadal jedle, jen u nás doma bych s ním neuspěla, můj muž odmítá jíst jakékoliv vnitřnosti

Manana
1515 příspěvků 18.12.08 12:26
No jo, kamilio,

jenže já mám ten nejpomalejší internet, kterej mi to nestáhne, aniž by mi zablokoval všechno na celý den, a místní vyhledávač zas není schopen nalézt ten recept podle čísla.

Jinak ti gratuluji a vítám tě mezi nás, celebrity!!! Až bude sraz v Lucerně, tak se tam zčadíme jak motyky!

kamilio
550 příspěvků 19.12.08 13:56
Tentokrát .... Manana, Jau

Manano - pochvala od skutečného odborníka mě velice těší, děkuji ti. Mezi celebrikety se nerad řadím, já zůstanu raději synek z Moravy.
Jau - tento pokrm můžeš dělat z čehokoliv. Z vnitřností srdce nebo jazyk, z vepř. masa, které můžeš předem na pánvi orestovat či v kastrole udusít. Finta jídla spočívá v nakořenění masa trochu do divočiny a následné provaření v omáčce.
Oběma vám přeji pěkné svátky!

HelcaK
960 příspěvků 19.12.08 18:30
Manana,

to číslo receptu nezadávej do vyhledávače, alebrž vlez do jakéhokoliv receptu a pak v řádce adresy http://www. atd… přepiš číslo tohoto receptu číslem receptu hledaného. když to pak odentruješ, naskočí ten hledaný.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz