Tenoučký těsto na PIZZU, ne kynutý :))

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tresinka
156 příspěvků 09.05.04 02:26
Tenoučký těsto na PIZZU, ne kynutý :))

Hledám recept na tenoučký těsto na pizzu, takový to trochu křupavý jako v Pizzerii , kynutý mám
 Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 09.05.04 13:30
Třešinko,

co se u Vás chystá za slávu???????…to jsem ale zvědavá ženská, co?…našla jsem něco, co by možná bylo to pravé, co myslíš, jednak celozrnnou pizzu (s práškem do pečiva) a jednak pizzu dělanou improvizovaně z pita chleba, který se dá koupit v supermarketech…ji­nak všechny recepty, co mám, jsou z kynutého těsta…ale betynka Ti právě věnovala jednu tvarohovou pizzu ........

Sněhurka
446 příspěvků 09.05.04 16:21
Tenká pizza

Ahoj Třešinko!
Jestli chceš upéct tenkou pizzu, mrkni na můj recept „Neapolská pizza“ - z uvedené jedné dávky je jedna tenká pizza o průměru cca 32 cm. Recept mám mnohokrát vyzkoušený a osvědčený. Důležitá je vysoká teplota v troubě! Použij speciální hladkou mouku na pizzu - já jí kupuju v Globusu.
Přeji příjemné pečení a dobrou chuť.

penda
4752 příspěvků 09.05.04 19:30
Třešinko.......

neapolská pizza od Sněhurky…

penda
4752 příspěvků 09.05.04 19:56
Třešinko,

a co pizza z listového těsta?…na tu jsem teď objevila asi 12 receptíků…

Tresinka
156 příspěvků 09.05.04 23:54
Sněhurko

Díky za recept na Neapolskou pizzu, vyzkoušim :))
Já těsto na pizzu zase potírám rozdrceným česnekem, posypu kořením na pizzu, dám nahrubo nastrouhaný salám a nastrouhaný eidam a pokapu kečupem, dám péct, je to ňamka . Ten česnek udělá divy

Tresinka
156 příspěvků 09.05.04 23:57
Pendo

Moc te zdravim a diky za tvé odkazy na recepty Tu tvarohovou pizzu znám a občas také dělám, je výborná , listový těsto na pizzu mě moc neláká, zkusím ten recept od Sněhurky. Ještě jednou díky

Tresinka
156 příspěvků 10.05.04 00:00
Sněhurko

Bude hodně velký rozdíl, když místo té hladké mouky na pizzu , použiju obyč. mouku hladkou

meisje
580 příspěvků 10.05.04 08:53
Jogurtova pizza

Ja delam jogurtovou, pizuu nejen, ze je tenka, krupava a proste lehka jako pirko - jeste si stacim nalhavat, ze je to i dietni.

Jogurtova pizza
2 bile jogurty, 3 kelimky pol.mouky (od tehoz jogurtu) ja davam i hladkou -protoze jinou nemam, 2 cela vejce, 1 prasek do peciva a spetka soli.
Testo zadelam, ihned rozprostru na plech, oblozim a 20 min pecu na 180-200 st.

Sněhurka
446 příspěvků 10.05.04 10:40
Mouka na pizzu (pro Třešinku)

Ahoj Třešinko!
Určitě můžeš použít i obyčejnou hladkou. Těsto musí být vláčné, nechává se kynout v bochníčkách, z každého bochníčku potom vytvoříš jednu pizzu. Jde to krásně, postupným vytahováním těsta. Doporučuji Ti, aby sis uvařila tomatovou omáčku na pizzu podle mého receptu „Omáčka na pizzu (základní)“. Celer do ní dávat nemusíš, já jsem ho tam ještě ani jednou nedala a bylo to taky dobré. Česneku může být méně, aby to nebylo moc výrazné.
Doufám, že se Ti pizza povede skvěle a pochutnáte si

esmeralda
4813 příspěvků 10.05.04 10:55
Těsto na pizzu

Absolutní rychlovka: koupím libanonský chleba a na to dám vše co na pizzu patří. Když mám zvlášť fofr, dám to na 2 minuty do mikrovlnky.

penda
4752 příspěvků 10.05.04 10:59
esmeraldo,

moje řeč, viz můj příspěvek úplně dole…není nad libanonský (pitta) chléb z obchodu…:-))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz