Těm, kdo chtějí Labužníka opustit...

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.10 10:40
Těm, kdo chtějí Labužníka opustit...

Prosím, nedělejte ukvapené závěry!!!
Noví Adminové se snaží, dejte jim čas!!!

Oni koupili jen to, co někdo ke koupi nabídl! O co už nebyl zájem!
O důvodech prodeje polemizovat nechci, nic o tom nevím.
Chápu vaše rozčarování a chápu vaše znechucení!
ALE: Rodinu přece nedělá barák, ve kterém bydlí, přítele nedělá svetr, který nosí..
A Labužníka nedělá design jeho stránek, ale ti, kteří ho léta budovali, rozšiřovali a tvořili!!

Odejít a všechno si vzít – recepty, které tvoří páteř – to je jako zarážet hřebíky do rakve!
Když jsem poprvé otevřela Nového, moje pocity byly totožné – Proboha! Tohle ne, končím…!
Ale…já už odsud odešla párkrát…a vždy se zase vrátila! Kvůli lidem…

Neměli byste opouštět to, co jste sami léta budovali. Měli byste tu zůstat kvůli vztahům a přátelstvím, které jste tady navázali…
Protože právě TO dělá Labužníka Labužníkem a právě TO vám nikdy nikdo vzít ani prodat nemůže…

Pokud se toho dobrovolně nevzdáte vy sami…
:think:

Reakce:
pekarka
410 příspěvků 3.10.10 11:53
no

Máš samozdřejmě pravdu, ale domov je všude tam, kde se člověk cítí dobře. Ano tento nový labužník má spoustu novot a já nemám moc novoty ráda. Mám počkat, až se některé věci vrátí. Jde o to, jak dlouho čekat. Máš pravdu, že možná časem, si na nový kabát člověk zvykne a přizpůsobí se mu, ale já za sebe můžu říct, už to není ten starý dobrý Labužník, kam jsem ráda chodila. Je to nové, neznámé a to bude asi to, proč odsud někteří odcházejí. já jsem zatím jen vyměnila úvodní stránku, ale čekám, co se bude dít. :-D

muso
118 příspěvků 3.10.10 14:44
pekařce

To by jsi nám neudělala, vid? Už ted se tu vyznám krásně, ty recepty jsou pěkně dělané, fotky si můžeme jednoduše posílat a když tu bude chat, tak to bude zase veselejší. Já když jdu za tebou na dámu, tak tam taky bloudím a ty jsi tam jak ryba ve vodě. Prostě je to hodně o lidech a ty já nerada měním, možná to ani neumím. Uvidíš, ještě ty vaše deníčky dát dohromady a zas o sobě budeme vědět. :wink: Tady není smajlík pusinka, jinak bych poslala. Dáme si pořádný flág masa na gril a hned je líp :lol:

noskovice
1322 příspěvků 3.10.10 15:16
Všem, co chtějí odejít ....

Mohl by mi někdo z vás vysvětlit, za co nás, stálé návštěvníky-labužníky, trestáte?
Pepíčkovi je dnes jedno, zda někdo odejde a vymaže své recepty, protože svoje už má v kapse. Adminům, pokud budou pracovat dobře, se návštěvnost vrátí, i když to nebudou „staří“ labužníci. Kdo na to doplatí nejvíce, jsou ostatní labužníci, kteří milovali vaše recepty. Zasloužíme si toto jednání?
Předem děkuji za odpověď, Soňa

anickav
2904 příspěvků 3.10.10 16:40
Zdravím!

Po návrate z dovolenky a otvorení Labužníka som bola šokovaná. Skoro každodenné nazeranie na tieto stránky už patrilo k mojim zvykom. Snažím sa teraz zvyknúť, zorientovať sa, atď. Veľmi sa mi nedarí, je to so mnou asi ako so starým psom. Chodím sem vlastne už iba kvôli tomu, aby som nestratila niektorých ľudí, ktorých som si obľúbila, ktorých rada vidím…Ale som viac-menej skeptická.

Tobisch
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.10 19:47
Ahoj,

mně se také nový Labužník moc nelíbí. Ve starém jsem byla zaregistrovaná řadu let, sice jsem téměř nepřispívala, ale s chutí jsem si v něm téměř každý den početla a mám z něj spoustu receptů. Do nového Labužníka se mi pod starým nickem nepodařilo přihlásit, musela jsem se nově registrovat. Snad si zvyknu. Bývalá Rosa

svato
1454 příspěvků 3.10.10 22:29
písala som

na túto tému Nerovi a tiež radím čakať. Tí nešťastníci asi netušili, že so serverom si kupujú aj nás, teda bandu, ktorá ho považuje za „svoj“ a má k nemu veľmi osobný vzťah. Snáď dospejeme k nejakému obojstranne prijateľnému riešeniu a ak nie, mali by sme niečo vymyslieť, aby sme nedopadli ako v jednej starej básni: každý svojou pošiel stranou, hnaný žitia nevôľou… :-)

Labužník jandule02
1099 příspěvků 4.10.10 09:11
I já

jsem byla zklamaná, protože v deníčku jsem měla takové krátké článečky, ale byly to osobní zážitky, o kterých jsem se domnívala, že mohou pobavit ostatní labužníky. Kde že jsou? V...... :think:

Sylvie
2302 příspěvků 4.10.10 19:41
Panikáři

:lol: Ale kam byste furt chodili. Jé, a ta zelená se nám taky už vrátila. Běžte to rozdýchat a dejte si panáka, nebo burčáček…

Wolfg
584 příspěvků 4.10.10 20:34

Tak já vocaď nejdu, dokud mě nevymažou a nehnu se, i kdybyste mi nabídli guláš s ananasem a jahodovejma knedlíkama od Guseppe s extra velkejma kouskama ovoce, jako čerstvě nakradenýho.
Souhlasím s vámi. Kdo by uvítal změnu k horšímu? Ále uraženě mrsknout brokovnici do cereálií a „všechno si beru zpátky, nic tu nenechám!“ Přátelé neviditelní! Takové rozhodnutí vás neomladí ani o minutu. Spíše posune k zapšklému mentálnímu plesnivění. Neznám tu osobně nikoho. Necelý rok, co tady tápu, byl pro mě dostatečně dlouhý k přečtení mnoha receptů s komentáři i všech dalších zkušeností, deníčků s fotkami i úvah, a to prosím až do samých začátků, kdy se psalo ještě bez diakritiky. Proto se budu rvát zato, že je každého z vás škoda. Právě, že ten i ona mají jiné názory, chutě, postupy i přátele, proto jsme hlavně lidmi. A ruku si dejte kam chcete, třeba na srdíčko a řekněte, kde je taková společnost, nezblblá současnou dobou. Tedy, pokud o ní víte, sem s ní. Jen ať není na nově objevené planetě, vzdálené 20 ly…

noskovice
1322 příspěvků 4.10.10 23:21
Wolfg,

To je dobře. Ty bys tu chyběl. Opravdu.

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.10 23:33
Tohle

všechno moc ráda slyším… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bocianka
528 příspěvků 5.10.10 04:57
Jandule,

deníčky jsou na http://blog.labuznik.com/ za lomítko napiš svůj nick

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.10 08:30
Jsou...

ale třeba já mám deníček úplně prázdný…zůstaly jen nadpisy…
asi se to změní…ne? :-)

bocianka
528 příspěvků 5.10.10 13:39
glamo,

myslím že se to změní. Admini dělají co nám na očích vidí. Jiného jim nezbývá, zůstali by zde samotní. Vydrž…

di
2453 příspěvků 5.10.10 19:34

No, mě moc nepřipadne, že by dělali, co nám na očích vidí - viz jen změna barevného schématu; ta hnusná oranžová tu straší pořád. Asi čekají, až si zvykneme.
Z nové verze Labužníka jsem roztrpčená čím dál tím víc, jednak mě nebaví ty strašné kličky, když se chci k něčemu konkrétnímu dostat, jednak mě mrzí ztráta bývalého skvělého vyhledávače (to si to radši najdu na gůglu, je to rychlejší), jednak mi vadí, co se tu po té změně vyrojilo za lidi. Labužník, ať byl jaký byl, měl jistou úroveň a noblesu, teď sem začali chodit lidé, kteří by se hodili spíš na jiné stránky (na které jsem díky původnímu Labužníkovi neměla ani chuť, ani potřebu chodit). Jo a všimli jste si, kolik je na úvodní stránce u jednotlivých kategorií receptů? Kampak se nám ti čerchmanti ztratili? Bylo jich kolem 30 tisíc a teď najednou kde nic, tu nic.
Ale neberte mě vážně, jen mi holt vzali hračku, kterou jsem cca 8-9 let měla moc ráda…

danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.10 20:46
Di,

receptů je skoro 40 tis, mně spíš vadí to rozdělení, na bývalém labu to bylo daleko přehlednější http://web.archive.org/…/recipes.php, ale asi je to tím, že pepíček měl pozitivní vztah k jídlu :lol:

blanca.xy
647 příspěvků 5.10.10 21:29
di,

recepty mají ještě podkategorie, tam jsou ukryté ty další, to rozdělení do kategorií, které jsou tu uvedeny, moc přehledné není.

di
2453 příspěvků 5.10.10 23:19

wydra: Mohla bych se zeptat na tu fotku (avatar), co máte na profilu, co je to zač?

di
2453 příspěvků 5.10.10 23:37

Noskovice: a Vám opravdu nevadí, že se sem „natáhli“ lidi z toho e-mimina (občas na ně někde v odkazech, ano i při tom inkriminovaném „gůglování“, narazím a je to hrozné) a jiných pofidérních stránek?

wydra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.10 00:03
di píše:
Mohla bych se zeptat na tu fotku (avatar), co máte na profilu, co je to zač?

hahaha, to jsem na sebe delala drzku do mobilu :-) Nekdy mam pocit, jestli neni ale hezci nez realita ! :-)

di
2453 příspěvků 6.10.10 00:07

No, já myslela, že je to nějaký kluk. Drzku=držku, tj. ksicht? ;-)
No nic, dobrou.

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.10 00:12
Di

proč shazovat e-mimino jako „pofidérní stránky“…??? Tomu dost nerozumím…
Třeba se tu ti noví něčemu právě přiučí.. Labužník je pro všechny…Pokud se budou chovat slušně a budou respektovat pravidla…

di
2453 příspěvků 6.10.10 00:22

Glamo: a koukala jste tam? Já jen jukla a moc dobře po těle mi z toho nebylo, fakt něco strašného.

dag
546 příspěvků 6.10.10 09:05
Pro Di

Ano, Labužník byl jedinečný a už není… a důvod je mimo jiné i ten, který jsi tak dobře popsala.
Měj se pěkně, milá Di.

jolana
5068 příspěvků 6.10.10 09:05
Di,

citujem ta.."Z nové verze Labužníka jsem roztrpčená čím dál tím víc, jednak mě nebaví ty strašné kličky, když se chci k něčemu konkrétnímu dostat, jednak mě mrzí ztráta bývalého skvělého vyhledávače (to si to radši najdu na gůglu, je to rychlejší), jednak mi vadí, co se tu po té změně vyrojilo za lidi. Labužník, ať byl jaký byl, měl jistou úroveň a noblesu, teď sem začali chodit lidé, kteří by se hodili spíš na jiné stránky (na které jsem díky původnímu Labužníkovi neměla ani chuť, ani potřebu chodit)

Suhlasim a chapem ta! Je to pravda, neurobili nic a ani neurobia. Dat na stranky farebny podklad nie je velka vec tak ako to propaguju. A preto som sa vo svojej reakcii , ked som to videla nazivo smiala…
Po druhe chapem tvoje rozcarovanie.. a aj ked sa diskuzia zvrtla niekam inam– chapem a zdielam! s tebou tvoju povodnu myslienku. Tieto stranky budu kuloarne, lebo do kuloarov nas dali(viz pritel a zadosti a tak podobne) a z kulinarie a z povodneho a originalneho Labuznika, kde sa varilo, pieklo,kde sme sa ucili, aj hadali o veciach podstanych aj nie , v dobrom aj naopak tu nezostane nic..bude to server o vareni ala Babica…nemam nic proti babicovskemu pristupu, ale to dokazeme a robime obcas vsetci bez rozdielu..
Labuznik mal svoju originalitu, daval, ucil..ved teraz sa ani nevidime, ani recepty si nevidime, ani jeden koment sa nezvrtol v diskuziu v podstate ako na to a preco..jedlo je ako clovek-je zrkadlom.. zrkadlom lasky, ucty, kultury , o korenoch, o jazyku,o usmeve,o chuti, pristupe k zivotu..
PS: uz len farebne ocancane konzumne torticky a dielo je dokonane…nic proti nim, ale nase torty, taka prava orechova je predsa len daco ine..

di
2453 příspěvků 6.10.10 15:57

Jolanko, přesně tak, podepisuju od prvního do posledního písmenka.

wydra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.10 19:55
di píše:
No, já myslela, že je to nějaký kluk. Drzku=držku, tj. ksicht? ;-)
No nic, dobrou.

Vetsinou pisi bez diakritiky.To jsou ty IT praktiky. Spravne jste pochopila, lady Di a doufam to neni proti zdejsi etikete. Rada si ze sebe delam legraci.

di
2453 příspěvků 6.10.10 20:14

Wydro, však já taky…

di
2453 příspěvků 6.10.10 21:37
wydro

zcela souhlasím. Nač se ohlížet na nějaká pravidla, stejně jsou zkostnatělá a mnoha lidem nevyhovují. Let live the anarchy! http://www.youtube.com/watch?…
Případně pro takové ty „svojské“ autory taky jedna: http://www.youtube.com/watch?…

mrtvola
1394 příspěvků 7.10.10 00:07
Jolanko,

velký smutný souhlas se vším, co jsi napsala.
Nekřičím nahlas, že chci Labužníka opustit. Ostatně sem chodím čím dál míň, protože chybí čas, ale tahle změna mě vyburcovala. Stejně jako když člověk už moc nestojí o starý dům, ale běda, kdyby mu ho někdo začal bourat pod zadkem.
Když sem babi dávala jeden recept za druhým, spousta lidí jí kritizovala. Ale byly to kvalitní recepty a dá se podle nich vařit! Navíc to byla babi - někdo mně známý a blízký, i když jen virtuálně. Teď to tu spousta cizáků hnojí příšernými blafy a zdá se, že to bude pokračovat.
Nám zbude kuloár, pak možná kloset, veranda, psí bouda na zahradě…

casino
4498 příspěvků 7.10.10 08:59
Milé dámy :-)

…NESOUHLASÍM s Vámi v odsudku poslední invaze, nazval bych je „náplavy“. To se časem vytřídí, vytříbí a snad i vystříbří :-) Jistě „vše souvisí se vším“, myslím ale že „pletete koše s baňama“ když současnou krizi LABUŽNÍKA spojujete s úrovní nových Labužníků, resp. s úrovní některých receptů. I kdyby tomu tak skutečně bylo, tak mi příjde, že Váš názor poněkud zavání (pokud už nesmrdí) segregací!
Tímto ovšem nechci ani jen naznačit, že na jeho vyjádření nemáte právo…

glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.10 09:39
No....

až se sama divím, ale s určitými výhradami musím souhlasit s Casinem… :mrgreen:
Ono se to usadí…jen to chce vydržať!

jolana
5068 příspěvků 7.10.10 10:10
hmm, Casino?!

dobre vies ze nejde o ludi(to by si nikto nedovolil) ale o „ducha“..mno az sa tu objavi krasne marcipanove torzo ci prsata torticka ako si zgustnes.. :-P
Casino,
http://www.youtube.com/watch?…

;))
anickav
2904 příspěvků 7.10.10 14:51
Jolka,

ten dort sem už v slanej obdobe bol vložený…každopádne nezožal takú slávu ako na iných weboch.
Som rada, keď ťa tu sporadicky vidím, napr. aj Soňu, muso, Sylviu, aj Alis, atď., neviem dokedy? Niekto sa už stratil, niekto dal vedieť, že s mimino a konev sa v žiadnom prípade nedá dokopy…Som z toho celého stále vedľa…nikdy by som nepovedala, že ešte aj notorickí rýpali mi budú chýbať…nepáči sa mi tu, niečo sa stratilo…každý z nás zablúdil aj na iné weby, ale vždy sme sa vracali…už to tu vyzerá ako inde…
Zajtra mám rande s jednou Labužnicou, tak to preberieme podrobnejšie…

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 7.10.10 15:34

Zdravím,

chtěl bych k této diskusi napsat jen pár poznámek, abych upřesnil některé věci na pravou míru.

Je pravda, že se staráme i o jiné weby (například zmíněné eMimino). Ale určitě nikdo ze stálých uživatelů eMimina nechodí na Labužníka z našeho popudu, resp. nikde jsme o Labužníkovi neinformovali. Dokonce odkaz na Labužník není ani v liště doporučujeme.

To, že sem mimo komunitu stálých Labužníků přijde někdo nový vidíme jako normální věc. Web může najít kdokoliv… Jediné, na co chceme dávat pozor je slušnost vyjadřování v diskusi. To byla třeba jedna z věcí, na které byly z původní verze připomínky. U každého diskusního příspěvku teď můžete jeho obsah nahlásit nám adminům. Prosím neberte to jako udávání :-) Nahlašujte jen příspěvky s reklamou, s vulgárními výrazy, nadávky a další.

Co se týče nového Labužníka, všimli jsme si, že hodně z Vás ještě některé změny nezaregistrovalo. Například nyní si již můžete otočit v nastavení diskuse pořadí příspěvků v diskusi od nejnovějších po nejstarší (klikněte vpravo na stránce na „Nastavení“ a pod položkou „Řazení příspěvků“ si můžete pořadí otočit).

K nové verzi - už jsme to psali vícekrát, takže už to nechci opakovat. Podobně nešťastní uživatelé byli na zmíněném eMiminu, když jsme upravovali design. Po půl roce si ale po našich úpravách plno uživatelek nemůže stránky vynachválit. Budeme se snažit i tu :-)

Spousta z vás se snaží vydržet a tolerovat tuto přechodnou fázi a za to děkujeme. Chápeme i stížnosti na nás, které se určitě objeví i po tomto příspěvku. Většinou jsou v tom smyslu, že nedokážeme pochopit, o čem Labužník je, že neumíme udělat to a to, že nezvládneme, že nepůjde nic. Web jsme změnili z našeho popudu, ale v tom nám nikdo nemůže bránit a my bychom na původní verzi nedokázali přidávat nové funkce a udržovat web v chodu. Nechceme ho dále měnit pro sebe, ale pro vás všechny. Prvotní změnu jsme museli udělat při převodu webu na naši databázi a systém, další změny ale děláme zejména dle návrhů z Vaší strany. Víc už k tomu říct nemůžu, raději se půjdeme věnovat dále práci na stránkách.

Admin Honza

Kecal
126 příspěvků 7.10.10 16:41

Admin Honza rika:
Například nyní si již můžete otočit v nastavení diskuse pořadí příspěvků v diskusi od nejnovějších po nejstarší (klikněte vpravo na stránce na „Nastavení“ a pod položkou „Řazení příspěvků“ si můžete pořadí otočit).

Neni to tak uplne pravda. Pokus o ulozeni zmeny selhal. Proc? Protoze nechci zadat „Pohlavi“ a „Mesto“.

Jinymi slovy, zadost o zmenu poradi prispevku je mi zamitnuta protoze nejsem ochoten vyplnit informace pro vec sice nedulezite ale presto povinne.

„Ordnung muss sein.“?

jolana
5068 příspěvků 7.10.10 16:50
Admine Honzo,

Po prve, nikto nema nic proti ziadnym novym ludom, nevysvetlovat si to spatne…skor ide o to, a vy to dobre viete, lebo nikto! nekupuje macku vo vreci a ani vy ste nekupili Labuznik len tak kvolim Pepickovym modrym ociam zachovat originalitu Labuznika a nielen kulinarnu! povodneho Labuznika.

Radenie prispevkov je prast ako uhod..je to natiahnute ako gate po starej materi tak ci tak… :mrgreen:

No a co sa tyka slusnosti,na to pozor! labuznici su slusni a boli vzdy aj bez tlacitka, aj ked tlacitko chapem..

Chapem, ze mate vsetko nastavene, ale stranky su neprehladne… stranka na starom Labuzniku sa zobrazili Nove recepty na pravo, pod nimi kto chcel po stovkach, narodne kyuchyne, diskusia ku receptom , clanky, vsetko sme mali pod palcom a prehladne.

Tu kliknem na aktualne, ktore je zbytocne velke, dlhe, a je tam koktejl ..kukam kukam, ktoze navaril ci napiekol roladu pod nim kde nic tu nic ziadny koment– vyslo ze je to novy recept…ach jaj..tak tazko pochopit ze jednoducho dakomu ide o prehladnost, ktora je ucelna nielen k spokojnosti uzivatela ale aj vasej?!..je to velke, natiahnute, dlhe , neprehladne..nezije to tu, nema to pulz…no a o to tu ide..

O pridat priatela a o tom ze ked zatvorim svoj profil tym ze kliknem len pre priateov tak recepty su pristupne len pre priatelov ani nevravim, o tom som uz vravela…a je mi z toho nanicz zo zasady, z principu, prieci sa mi to po vsetkych strankach mojho ja!

Na starom Labuzniku sme mali sukromie, tu to je ako Velkej Bratr.. :-?

Myslim, ze najviac klikov a to urcite sledujete je prave na diskusii, co vy na to Admini?! to preto lebo to tu zije, je tu o dacom rec.. ludia su spolocenski..urobte prehladnejsiu hlavnu stranku stylom stareho Labuznika, tym len ziskate..nech to tam zije a pulzuje.. bude to len a len k uzitku Labuznika.. :)

Byvaly majitel bol genialny. Vedel ako na to, nielen pri „vyrobe“ Labuznika, ale vedel DOKONALE co uzivatel potrebuje k netzivotu svojmu ako kulinarskemu, tak aj „spolocenskemu“.Aj ked robil mrtveho brouka :-D :lol:

dag
546 příspěvků 7.10.10 17:27
glama píše:
až se sama divím, ale s určitými výhradami musím souhlasit s Casinem… :mrgreen:
Ono se to usadí…jen to chce vydržať!

nedovedu si představit, jak by se to mohlo bez připomínek, samo o sobě usadit.

hafca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.10 18:13

Usadí se to jednoduše. A víš jak? Čas je mocný čaroděj. Tady se počítá s tím, že se časem smíříme s touhle parodií na Labužníka. Přestanem pány majitele obtěžovat s nějakým vylepšením a oni budou mít klid. Až na to, že nový a dle jejich mínění krásný Labužník s mnoha superfunkcemi v tichosti zapadne mezi internetový podprůměr. A podle mě se tam zatím velmi úspěšně snaží zařadit. Občas se sem někdo koukne aby zjistil, že takových webů jsou stovky, tak proč se vracet zrovna sem. :cry:
Ale třeba je to podnikatelský zájem, který jsme jen nepochopili. :think:

Anketa k novému Labužníku

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 7.10.10 18:32
jolana píše:
Po prve, nikto nema nic proti ziadnym novym ludom, nevysvetlovat si to spatne…skor ide o to, a vy to dobre viete, lebo nikto! nekupuje macku vo vreci a ani vy ste nekupili Labuznik len tak kvolim Pepickovym modrym ociam zachovat originalitu Labuznika a nielen kulinarnu! povodneho Labuznika.

Radenie prispevkov je prast ako uhod..je to natiahnute ako gate po starej materi tak ci tak… :mrgreen:

No a co sa tyka slusnosti,na to pozor! labuznici su slusni a boli vzdy aj bez tlacitka, aj ked tlacitko chapem..

Chapem, ze mate vsetko nastavene, ale stranky su neprehladne… stranka na starom Labuzniku sa zobrazili Nove recepty na pravo, pod nimi kto chcel po stovkach, narodne kyuchyne, diskusia ku receptom , clanky, vsetko sme mali pod palcom a prehladne.

Tu kliknem na aktualne, ktore je zbytocne velke, dlhe, a je tam koktejl ..kukam kukam, ktoze navaril ci napiekol roladu pod nim kde nic tu nic ziadny koment– vyslo ze je to novy recept…ach jaj..tak tazko pochopit ze jednoducho dakomu ide o prehladnost, ktora je ucelna nielen k spokojnosti uzivatela ale aj vasej?!..je to velke, natiahnute, dlhe , neprehladne..nezije to tu, nema to pulz…no a o to tu ide..

O pridat priatela a o tom ze ked zatvorim svoj profil tym ze kliknem len pre priateov tak recepty su pristupne len pre priatelov ani nevravim, o tom som uz vravela…a je mi z toho nanicz zo zasady, z principu, prieci sa mi to po vsetkych strankach mojho ja!

Na starom Labuzniku sme mali sukromie, tu to je ako Velkej Bratr.. :-?

Myslim, ze najviac klikov a to urcite sledujete je prave na diskusii, co vy na to Admini?! to preto lebo to tu zije, je tu o dacom rec.. ludia su spolocenski..urobte prehladnejsiu hlavnu stranku stylom stareho Labuznika, tym len ziskate..nech to tam zije a pulzuje.. bude to len a len k uzitku Labuznika.. :)

Byvaly majitel bol genialny. Vedel ako na to, nielen pri „vyrobe“ Labuznika, ale vedel DOKONALE co uzivatel potrebuje k netzivotu svojmu ako kulinarskemu, tak aj „spolocenskemu“.Aj ked robil mrtveho brouka :-D :lol:

Diky za ty vecne pripominky. Strucne se vyjadrim:

  • roztahany vzhled prispevku v diskusi (jestli jsem spravne pochopil, ze jde o toto). Diskusi nejspise nijak razantne v dohledne dobe menit nebudeme. Jakmile vyresime ty nejpalcivejsi problemy (denicky, homepage atd.), tak je to urcite otazka k diskusi
  • homepage urcite jeste v brzke dobe projde zmenou, spousta z vas chtela hlavne prehledneji nove recepty v radcich a zkusime to prizpusobit
  • sekce „Aktualne“ urcite jeste projde reorganizaci, jiz mame pripominek sepsano vice
Admin Labužník.cz
610 příspěvků 7.10.10 18:35
Kecal píše:
Admin Honza rika:
Například nyní si již můžete otočit v nastavení diskuse pořadí příspěvků v diskusi od nejnovějších po nejstarší (klikněte vpravo na stránce na „Nastavení“ a pod položkou „Řazení příspěvků“ si můžete pořadí otočit).

Neni to tak uplne pravda. Pokus o ulozeni zmeny selhal. Proc? Protoze nechci zadat „Pohlavi“ a „Mesto“.

Jinymi slovy, zadost o zmenu poradi prispevku je mi zamitnuta protoze nejsem ochoten vyplnit informace pro vec sice nedulezite ale presto povinne.

„Ordnung muss sein.“?

Kecale, pohlaví a město jako povinné položky odstraníme. Píšeme si do seznamu.

Další věcné připomínky už nám pište hlavně do tématu http://www.labuznik.com/…amety-42563/ Budeme tam mít vše přehledněji.

Také prosím sledujte stránku www.labuznik.com/todo

Kecal
126 příspěvků 8.10.10 01:16
Admin Labužník.com píše:
Kecale, pohlaví a město jako povinné položky odstraníme. Píšeme si do seznamu.

Dekuji.

Admin Labužník.com píše:
Další věcné připomínky už nám pište hlavně do tématu http://www.labuznik.com/…amety-42563/ Budeme tam mít vše přehledněji.
Také prosím sledujte stránku www.labuznik.com/todo

Presne jak bude vse prehlednejsi budu-li reagovat vecnou pripominkou na Vas prispevek v kategorii „Mimo misu“ do tematu „http://www.labuznik.com/diskuse/novy-labuznik-chyby-namety-42563/“?

jolana píše: ..je to natiahnute ako gate po starej materi tak ci tak… ..mate vsetko nastavene, ale stranky su neprehladne…
Admin Labužník.com píše:
  • roztahany vzhled prispevku v diskusi (jestli jsem spravne pochopil, ze jde o toto). Diskusi nejspise nijak razantne v dohledne dobe menit nebudeme.

A hned je to jednodussi.

Příspěvek upraven 10.10.10 v 00:32

gmp
1603 příspěvků 9.10.10 08:27
Guláš - Wolf a jeho gamg

Já Ti ten guláš klidně zmáknu, ale musíš dodat kapří stehna, bez toho jsem vedle. Miloš

jolana
5068 příspěvků 9.10.10 22:34
gmp píše:
Já Ti ten guláš klidně zmáknu, ale musíš dodat kapří stehna, bez toho jsem vedle. Miloš

Lytka by nestacili?

penda
4751 příspěvků 30.10.10 15:46

Trochu nostalgie:
Labuznik

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz