Telč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník Baruska02
58 příspěvků 25.08.07 15:09
Telč

Nemáte někdo tip, kde se dobře najíst v Telči a okolí?

Reakce:
Yavanna
87 příspěvků 27.08.07 12:27
Baruško,

doporučuju http://www.hotel-anton.cz/
Leží kousek od náměstí, vaří výborně, ceny mírné.

anickav
2904 příspěvků 28.08.07 15:09
Letovisko Dobrá voda
  • kúsok od Telča, penzión aj reštaurácia. Nám sa tam veľmi páčilo, jedlo chutné.
Labužník Baruska02
58 příspěvků 28.08.07 21:23
...

Pro AnickuV - tak tam zrovna chceme jet . Tak jsem ráda, že tam je i dobrá kuchyně.

DanaJ
1136 příspěvků 04.09.07 14:02
Asi s křížkem po fůnuse

Mi jezdíme až do Mrákotína, což je od Dobrý Vody, co by kamenem dohodil, Na Kovárnu. ..vynikající bifťoury i tatarák. ..originální nabídka jídel. ..i menu.
Taky rádi chodíme do restaruace U Zachariáše (na náměstí), ale už jsem tam dlouho nebyla, tak nevím jestli se kuchyně nezměnila.
U Antoně (parkoviště Paramo, nově Benzina) to taky jde, snažej se vařit zdravě. ..i menu.
Na Kopečku (od Jihlavy, Třeště) maj sice vynikající českou kuchyni, ale je to tučné (pro milovníky české kuchyně jak dělané a velké porce). ..hospoda. ..i menu.
Pod Kaštany (od Třebíče na Třešť) maj myslím mexickou, tam jsem nebyla, ale kolega vychvaloval jejich plněné chleby, další strava je bez chutí a suchá.
Na náměstí je dobrá Pizzérie, ale je to počeštěná pizza a těstoviny, takže jestli jsi pizzový labužník, tak úplně ta pravá z Itálie to není.
Další na náměstí nemusím, i kvůli interiéru.
Pod priorem se chodí ke kozlovi, páč tam točej Kozla, ale nevím jak se to jmenuje, taky tam dobře vařej. Dávala jsem si tam hovězí řízek počesnekovaný v trojobalu a moc dobroučký. ..i menu.

DanaJ
1136 příspěvků 06.09.07 08:55
Byli jsme včera s přítelem na té pizze...

..na náměstí a úplně mě překvapilo, jak je ošklivá. Hodně se pohoršili, tak určitě nechodit. ..brr. Já si dala s plody moře a byla taková vodová, fuj. ..asi je tam hodili zmrzlé. Přítel si dal s klobáskou a vyloupal jí, páč to klobáska nebyla, ale spíš paprikový špekáček na kolečka a měl pachuť. A ještě k tomu přesoleno a přípálený sýr a okraje pizzy.

buraci
1136 příspěvků 06.09.07 13:45
Pizzerie na namesti

Ja jsem tam kdysi dostala pizzu, ktera vynikala tim, ze na ni primo z pytliku nekdo nasypal jeste napul zmrzlou zeleninu - smes mrkev, hrasek, kukurice, bohuzel musim prohlasit, ze to byla nejhnusnejsi ceska pizza (s temi pravymi italskymi ji ani nemuzu srovnavat), co jsem kdy jedla… Jak koukam, tak se moc nezlepsili.

Sylvie
2302 příspěvků 07.09.07 12:14
...

Brrrrrr, až se mi udělalo špatně: Buraci, to já asi dneska něco zhubnu

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz