tekvica s kapustou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

svato
1416 příspěvků 02.03.07 05:17
tekvica s kapustou

Varila ju moja babička a semtam aj ja, ale naposledy pred mnohými rokmi a úplne som zabudla, ako som to robila. Prosím, nemáte náhodou niekto recept ?

Reklama

Reklama

Reakce:

anickav
2904 příspěvků 06.03.07 15:50
svato,

hovoríš asi o slovenskej kapuste - teda nie o keli, že áno? Nie je to náhodou s paradajkovým pretlakom? Čosi sa mi marí…ale možno myslím na niečo úplne iné, preto popíš zhruba, prosím, ako to asi vyzerá - omáčka, polievka…

svato
1416 příspěvků 07.03.07 14:52
...

Je to biela kapusta (zelí) s normálnou nastrúhanou tekvicou, konzistenciu to má ako prívarok, mám taký nejasný dojem, že sa to najprv každé zvlášť podusí a paradajky sa tam nedávajú, myslím, ža tam patrí aj trochu červenej papriky, ale na nič iné si nespomínam. A potom hovoria, že pri senilite staropamäť funguje. Každopádne ďakujem za záujem.

karminek
757 příspěvků 09.03.07 22:41
tekvica

pokusím se ti zjistit jestli tuhle kombinaci -(tekvica a zelí ) dělali v Hlohovci.

esmeralda
4813 příspěvků 09.03.07 23:59
Dýně - Svato

Tato je sice bez kapusty nebo zelí, ale přesto na ní ráda vzpomínám. Vařívala ji moje maminka. Přidám recept na Labužníka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz