Teflonové ubrusy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drgac
10 příspěvků 13.12.08 14:20
Teflonové ubrusy

Kde se prosim Vas daji v Praze koupit teflonove ubrusy?

Reakce:

Drgac
10 příspěvků 03.01.09 13:37
...

Jo diky moc.Uz jsem je koupil v Tescu. Jsem s nima celkem spokojenej.

Labužník NIKY03
1 příspěvek 25.03.09 20:38
Teflonové ubrusy

Ty ubrusy co mají v supermarketech dostanete venku (já třeba v Rakousku) zadarmo k nákupu. Je to jak papír… Lepší je jít přímo do nějakýho normálního krámu a podívat se na ně, nebo já mám vyzkoušený ubrusy přímo od výrobce DE BUREAU (www.ubrusy.eu). Dokonce jsem ty samý viděla v několika restauracích. Akorát se jim teď prej nesmí říkat teflononový, tak jim teď říkají myslím nešpinivý. Amíci prej prudí kvůli slovu teflon. Nebo spíš nějakej lehkoživka a darmožrout v Čechách, protože na Slovensku a ve Švýcarsku jsem se s tím nesetkala. Je šumák, jestli je to teflon, nebo neteflon, hlavně, že to funguje, ne? Dokonce jsem někde tuším četla, že ty neteflonový jsou lepší a levnější.

Labužník jandule02
1089 příspěvků 26.03.09 12:41
Zakoupila jsem jeden asi před dvěma roky

Bylo to před Vánoci a já potřebovala ubrus, který by vypadal a přežil Vánoce. Musím říct, že nevím, kdo vymyslil, že se nešpiní. Mastné skvrny září jako měsíc. A co horšího, blbě se pere, skvrny zůstávájí. Ale cena byla taky mastná - ovál na velký stůl Kč 560,–

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz