Teflonové nádobí a myčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

suma
114 příspěvků 16.09.05 18:42
Teflonové nádobí a myčka

Při umývání teflonu v myčce dochází k jeho poškozování, na nádobí se postupně objevují bílé tečky a začíná se připalovat. Buď myjeme ručně - v myčce jsou asi dost potvorné žíraviny, nebo se doporučuje po každém mytí teflon znovu natřít olejem , stejně jako při prvním použití.

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Sarka
433 příspěvků 16.09.05 19:32
Anoo?

Ja tam davam normalne teflon a nemam zadny problem

meisje
580 příspěvků 17.09.05 19:15
Neverim................

tomu teda neverim, bo teflonove nadobi myju v mycce jiz nekolik leta a zadnou takovou zkusenost nemam.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.05 11:36
Teflonové nádobí a myčka

Můžu říct, že mám stejnou zkušenost, syn mi koupil na Vánoce teflonku pánev, žádný výprodej nebo sleva, a po dvou měsících se skvrnky začly objevovat, dnes už to s teflonem nemá nic společného. Nepomohlo na to nic, tak už teflon do myčky raději nedávám…

DanaJ
1136 příspěvků 19.09.05 13:37
Myslím,...

…že záleží na kvalitě nanesené teflonové vrstvy a na technologii nanášení. Chce to osvědčeného výrobce. Já totiž koupila pánem s teflonem a i při běžnem mytí a používání se mi zdá, že se pomalinku omývá. Je to neznámá značka, ale zdála se být dobrá. Jen pouhým okem to čovek nezjistí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz