Tarte Tain

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Xym
65 příspěvků 21.03.03 07:26
Tarte Tain

Dobry den,
hladam recept na obrateny jablkovy kolac Tarte Tatin. Popripade ake mate s tym skusenosti :)

Dakujem

Reklama

Reklama

Reakce:

babi
6360 příspěvků 21.03.03 13:51
Tarte Tatin...

Recept je na Labužníku pod názvem ¨Jablkový koláč vzhůru nohama podle sester Tatin¨. Když si v hladání na hlavní straně zadáš -tatin- tak recept najdeš. V udaném receptu se používá lístkového těsta. Více tradiční je však těsto, které je použito v receptu na ¨Hruškový výborný koláč¨a ten se najde v hladání pod -hruškový-. S receptem mám dobré zkušenosti a je v mém podzimním / zimním repertoáru.
Máš-li k receptům nějakou otázku, dej mně, prosím Tě, vědět.

Zatím se měj pěkně!

gourmet
11 příspěvků 21.03.03 17:38
fakt v tom časopisu nepracuju,

abych mu dělala reklamu, ale shodou okolností je tenhle recept v posledním čísle Instinktu. A gourmet stránky tam mají tradičně dobré.

Pampeliska191
1075 příspěvků 21.03.03 18:49
xym

Dalsi jednoduchy recept na obraceny jablecny kolac najdes v receptech moucniky cislo receptu 64. Mej se hezky-ahoj

babi
6360 příspěvků 23.03.03 23:18
xym, ¨La tarte des Demoiselles Tatin¨

je jeden z prvních receptů, které jsem přidala do Labužníka. Dnes jsem k němu připsala několik zajímavostí o tomto světoznámém francouzkém koláči, které snad budou někoho zajímat.

Zdraví Tě Babi!

Xym
65 příspěvků 26.03.03 11:24

Dakujem vam vsetkym za odpovede. recept urcite vyskusam. Este by ma zaujimalo ci sa moze tento kolac podarit aj kucharskemu amaterovi (mne)???

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz