Tam jsem si pochutnala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ambra
1 příspěvek 26.05.03 15:39
Tam jsem si pochutnala

V Treboni v restauraci Supinka jsem si naposledy pochutnala na velmi chutne pripravene rybe. Bohuzel se salaty si v CR ne moc dobre dokazeme vzdy poradit, sortiment neni velky a konzervovana zelenina jako priloha tez neni to nejlepsi, ale … kdyz nebudu koukat „okem profesionala“, tak mohu tuto restauraci jen VRELE DOPORUCIT a ja osobne se tam rada znovu pri svych cestach do CR vratim.

Kdo bude mit cestu do Svycarska, tak hotel restaurant v Moulin Neuf je mistem, kde ziji se svym muzem a jsem i sefkucharkou. Timto Vas tedy zvu k nasemu stolu

Reklama

Reklama

Reakce:

mnamka
5 příspěvků 03.09.03 16:12

Před pár lety jsem byla v Třeboni v restauraci Šupina, která byla docela dobrá. Řekla bych, že je to táž, kterou chválí Ambra, jen si jedna z nás špatně zapamatovala název. Tedy potvrzuju, že se jedná o dobrý podnik, je-li to tentýž. Mimochodem Ambro, už i v ČR jsou restaurace, kde dělají skvělé saláty, jen na ně člověk musí narazit.

mnamka
5 příspěvků 03.09.03 16:12

Před pár lety jsem byla v Třeboni v restauraci Šupina, která byla docela dobrá. Řekla bych, že je to táž, kterou chválí Ambra, jen si jedna z nás špatně zapamatovala název. Tedy potvrzuju, že se jedná o dobrý podnik, je-li to tentýž. Mimochodem Ambro, už i v ČR jsou restaurace, kde dělají skvělé saláty, jen na ně člověk musí narazit.

mamuša  20.07.04 11:10
...

jen upřesnění : v Třeboni je Šupina i Šupinka a skvěle vaří tam itam

rosnicka
262 příspěvků 05.08.04 10:52
supinka, supina

obe jsou uz alespon osm let vyborne restaurace, cerstvi kaprici, pstuzi, okouni, sumci…a ta rybi polivicka :-))Navic se v poslednich letech hodne zlepsili i v sortimentu podavanych vin.
vrele doporucuji, vsem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz