Taky se Vám to stalo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pekarka
410 příspěvků 25.01.07 04:18
Taky se Vám to stalo?

Věru nejsem v pečení žádný amatér, ale poslední dobou se mi stává, že tu a tam zapomenu na kvasnice, nebo na prášek do pečiva. Obyčejně se to dá ještě zachránit, ale právě před týdnem se už nedalo nic dělat. Tak polemizuji nad tím, jestli to bude sklerózou nebo tím přesvědčením, no tohle jsem dělala snad stokrát. A co vy, taky jste zapoměli na důležitou ingredienci?

Reakce:

Bali
1254 příspěvků 25.01.07 04:30
Majoneza,

kamarad jedl u nas domaci majonezu a chtel si ji pripravit doma. Volal k nam, ze asi neco dela spatne , ze mu to nejde. Nakonec se zjistilo, ze tam nedal zloutek.

jau
457 příspěvků 25.01.07 04:27
...

No, jéje. Nejčastěji právě ten prdopeč, sice si ho připravím, ale pak v tom bordelu na stole ho prostě přehlédnu Už párkrát jsem tahala plech z trouby a snažila se zamíchat ho do rozpečeného těsta na poslední chvíli. Nedělejte to! Lepší je to upéct, jak je a pak nastrouhat a použít jinde nebo dát havěti a upéct nový korpus

marmelada
1643 příspěvků 25.01.07 07:10
No jéje

tu zkušenost jako Jau mám taky. Nejhorší je, když už je to lehce zapečené, to bych plakala.
Taky se mi to stalo s cukrem. Taky to pak nebyl bohvieaky zázrak. Já to přičítám tomu, že když už jsem v kuchyni, tak vařím alespoň tři jídla a peču k tomu. A v tom organizování se holt někdy chybička vloudí. Tak nám přeju hodně úspěchů a aby bylo vše jak má být.

Labužník handula02
634 příspěvků 25.01.07 07:18
Ano, ano

Mám stejné zkušenosti, sobota u mě vypadá - vařím, peču, zapnu pračku, poklízím, jdu něco do kuchyně zamíchat, pračka dopere, tak jdu věšet, prostě mám rozděláno spoustu věcí, ale do 1hodiny po obědě mám hotovo a celé odpoledne pro sebe. Takže se chybička občas vloudí a pak se na sebe vztekám…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz