Taky lusky ve smetaně miluji,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tasma
415 příspěvků 06.11.06 13:33
Taky lusky ve smetaně miluji,

ale nikdo je u nás nechce, tudíž je dělám opravdu jen poskrovnu :((

Moje jednoduché rychlolusky:
Z másla a hladké mouky udělám jíšku, zaleji smetanou a lákem z konzervovaných lusků. Povařím, poté přidám lusky /jsou totiž už dost měkké/ a ještě chvilku vařím. Dochutím solí, cukrem, a octem.
Někdy přidám i kopr. Stačí mně k tomu jen brambory a vejce natvrdo :))
Lze samozřejmě vařit i lusky čerstvé, ale když je to jen pro mě, tak to trochu šidím

Reklama

Reklama

Reakce:

Ivo
1045 příspěvků 07.11.06 19:51
Tasmi...

…hlásím se do klubu… :-) …jen ještě podotknu, že je třeba věnovat velkou pozornost výběru oné konzervě - je mezi nimi velký chuťově-kvalitativní rozdíl :-)

iva  07.11.06 21:55
Tasmi,

tak jsme na tom stejně. Lusků mám v mrazáku velký pytel a stačí mi je jen podusit na slanině a se smetanou vmíchat do vařených těstovin - nejlépe penne.

Labužník lojzik02
17 příspěvků 18.11.06 12:49
poradíte konzervu

ahoj,
poradíte mi nějakou dobrou konzervu s luskama. taky je moc miluju a mám ráda na všechny způsoby - vynikající jsou s česnekem a anglickou, ale omáčka je taky výborná. díky moc za tip.
přidávám navíc odkaz na stránky www.nadoma.cz, kde mají 15 receptů s fazolovými lusky, mám je vyzkoušené všechny - nejvíc mi chutná zapečené fazolové lusky.
 http://www.nadoma.cz/…ledavani.php?…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz