Tak začínám s grilováním znova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.07 01:29
Tak začínám s grilováním znova

Víc než před rokem jsme se dohodli a spojili mé Grilování s Labužníkem, k všeobecnému prospěchu. Pepíček mojí barbecue kuchařku přestěhoval a převzal doménu, další cíl byl obě kuchařky propojit.
Co se stalo? Nic. Pepíček je nezvěstný, a já už ani do původně mé kuchařky nemůžu. A tak s drzostí sobě vlastní tady oznamuju světu, že má kuchařka už zase funguje, na adrese http://grilovani.t35.com/. Co chybí, je možnost, aby lidé přidávali recepty sami. Nevím jak to udělat, to byl ostatně jeden z důvodů spojení s Labužníkem.
Ale co, jaká drzost, po záplavě oněch nesmyslných receptů v Labužníku, jeden víc nebo míň.
Tak nashledanou jinde.

Reklama

Reklama

Reakce:

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.07 12:12
Máš...

…to hezké, byla jsem se podívat. :-)
P.

lydia
1227 příspěvků 27.07.07 12:42
určitě se podívám častěji,

musím hledat inspiraci, protože grilování u nás je natolik mužská záležitost, že žena připraví všechno na grilování i ke grilování a muž zapálí gril a griluje připravené maso. Potom jenom čeká na pochvaly , jak to VŠECHNO dobře připravil a nagriloval
Budeš-li zařizovat rubriku na sladké, dej vědět, ráda pošlu recepty.
Nakonec sladké také patří ke grilování, ne?

tea63
935 příspěvků 27.07.07 12:45
Tvoje stránky

jsem objevila náhodou, někdy před půl rokem, pod trošku jinou adresou a bylo mi divné, že se tam nic neděje. Takové pěkné stránky. Opsala jsem si pár marinád a už vyzkoušela a všechny jsou super… Teď už vím, proč to všechno je. Přeji Ti, aby se podařilo stránky "obživnout ", propojit s Labu nebo co já vím jak.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.07 13:39
grilování ... drobku,

byla jsem se též podívat, ale jsem v takové fázi, že budu spíše čerpat. Je to moc pěkně provedené. Tak ať se vede.

trisestri
7 příspěvků 05.02.08 09:33
tiež je tu par tipov

na grilovanie na stranke www.mojerecepty.sk

Manana
1515 příspěvků 05.02.08 15:16
No to je dobře!

Drobku gratuluji!!
Už cpu odkaz na tvoji stránku do té mé!
Uts a wach!

penda
4752 příspěvků 05.02.08 18:09
Jojo,

také Drobkovy stránky znám, i tyto i ty po pepíčkovsku, i kuchařku jsem vlastnila, ale věnovala jsem ji habanovi … což mi připomnělo, že tu má habáně ještě gril …

tea63
935 příspěvků 26.02.08 15:40
Drobku

nevím, co se stalo, možná je chyba u mne a ani bych se nedivila při mých znalostech PC, ale mám Tvé stránky v oblíbených, pořád vše fungovalo a teď najednou je tam jen bílá stránka a v levém rohu Index of/. Já nevím, co to znamená. A ani když zadám přímo do vyhledávače http://grilovani.t35.com, tak to nefunguje…Prosím, kde je chyba?

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.08 19:51
Chyba bude někde jinde,

mám ten samý problém. Ale tady jsou Drobkovy původní stránky: Drobkovo původní barbecue

tea63
935 příspěvků 26.02.08 21:14
Mánku

díky! Já se chtěla podívat na nějaký grilovací recept a nic. Tak jsem ráda, že PC šotek neřádí u mě.

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.08 21:55
Ono už to na té adrese není,

nezaplatil jsem a aniž se obtěžovali mi napsat, tak mně smazali.
Nicméně adresa původní, tedy Pepíčkovy / mojí kuchařky, http://www.grilovani.org funguje.
Možná to zas někam celé dám, naštěstí mám vše zálohováno.
Jen ten čas, to je to. Hledání receptů je dost náročné.

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.08 22:09
Tak abyste věděli,

milé Labužnice a Labužníci,
už se to láduje zas na internet. Bude to na adrese http://drobek.eml.cc/index.htm , pozor, není tam www!
Tohle je moje stránka u mého pošťáka, odtud mně nikdo nevyhodí, aspoň doufám.
Ideální by bylo, kdyby se našel Pepíček, kdosi mi kdysi psal, že je dlouhodobě zavřenej, nechce se mi tomu věřit, lidi toho nakecaj, no ale kde teda je???

marmelada
1643 příspěvků 27.02.08 22:27
Drobku

to je tedy úroda! Už se těším, až si to budu pročítat a hlavně zkoušet vařit. Už si dávám odkaz na tvoji stránku na svůj blog, ať se tedy šíří.

tea63
935 příspěvků 28.02.08 21:49
Dík...

je to tam… a zase můžeme grilovat

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.08 17:57
Nová adresa

Tak vážení a milí (vážené a milé), donutili jste mne, a moc práce to nedalo, abych dal kuchařku znova na web.
Je tedy zde: Světová Barbecue Kuchařka.
Dal jsem tam knihu návštěv a příspěvků, doufám že hlavně příspěvky budou, já už je do kuchařky zařadím.
Těším se na spolupráci.
Drobek, alias Michal.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz