Tak už Praha hvízdla!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.06 16:20
Tak už Praha hvízdla!!!

Zdravím, vážení účastníci loňského minisrazu „NAPIVO“ v restauraci Na Michelské, i vás, kteří jste tenkrát měli zájem a nemohli!

Maňánku, Alčo, Kltko, Habáně! Jsem opět v Praze, asi tak na dva měsíce! Co s tím uděláme????

Maňánkovi koupíme jogurty nebo kefír, aby se s námi nenudil, a my ostatní si dáme do nosánku, ne? Jenom dejte vědět nějaké datum, kdy by jsme se srazili! (Pátky ale nepřipadají v úvahu, pondělky také ne…)

Odpovědi prosím do diskuze, a pokud by měl zájem i někdo další, ať se také ozve!

Reklama

Reklama

Reakce:

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.06 16:41
...

väčšinu času som v Prahe, takže možné to je, iba sa mi majú vyskytnúť sem tam nejakí známi, tak nebudem sľubovať presné termíny a nechám to na ostatných ;o)

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.06 16:48
Tak už Praha hvízdla!!!

Já bych to viděl tak na příští středu… Ale co ti ostatní? He?

Alice_G
505 příspěvků 05.09.06 19:30
Jojojojojo! Manečku,

vítej zas v Praze, pokud se setkání podaří zorganizovat - budu tam, i kdyby měl hrom bít!
Vždyť ten seznam různě nakládaných a upravovaných sýrů musí být dále zkoumán !
Kltko, Habano, a vy všichni - snad to vyjde a uvidíme se.
 Alice

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.06 13:26
Tak už Praha hvízdla!!!

Tak co, ostatní labužníčci, nikdo nic? Maňána už zase šumí na Šumavě, takže ten se nezúčastní, ale co vy????

penda
4752 příspěvků 06.09.06 13:32
Já tam nebudu,

neboť mám dítko školou povinné a nemůže celý týden zůstat jen s babičkou, protože by babičce slezly všechny vlasy ;o) Kdyby to bylo v pondělí večer, tak by se o tom dalo uvažovat, ale středa je třeba na úúúplně jiný věci, než na vysedávání Na Michelské…a navíc já už budu zase ve středu zpátky doma. ;o)

Alice_G
505 příspěvků 12.09.06 19:15
Takže nic???

Ale co, dva měsíce - to je spousta času…
AG

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz