Syrova pomazanka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yvette
704 příspěvků 25.07.07 03:05
Syrova pomazanka

Prosim Labuzniky o pomoc. Pri mem pobytu v CR kamaradka koupila v Hypernove syrovou pomazanku. Byla fantasticka, alespon mne, milovnici syru, velice chutnala. Pamatuji si, ze pomazanka byla z hrube nastrouhaneho syra, majoneza, ale dalsi suroviny uz jsem nejak pozapomnela nebo nejak nevnimala, ponevadz jsme vedly debatu a syrova pomazanka zmizla „supy dup“. Prosim, pokud nekdo z Labuzniku tuto pomazanku jedl a ma ji take v oblibe, tak jako ja, ktera si vsak tuto pomazanku v Hypernove nemuze koupit, dat tip, jak tuto pomazanku pripravit, budu moc vdecna.
Predem mockrat dekuji .

Reklama

Reklama

Reakce:

DanaJ
1136 příspěvků 25.07.07 08:15
Ono jich je víc.

Já bych si zkusila nastrouhat na hrubém struhadle tvredej sýr, dala tam majonézu a trochu jogurtu nebo zakysaný smetany (nebo jen jogurt, vajíčko na tvrdo a olivový olej) a červenou zavařenou kapii na kostičky a byl-li tam i česnek, tak utřený česnek.

Labužník rady02
39 příspěvků 25.07.07 11:33
...

Myslím, že v Hypernově do ní dávají i kukuřici.

Eleeen
1127 příspěvků 25.07.07 12:37
česnek

se dává do topinkové, ne? Ale odzkoušet se to musí, to jo…

Yvette
704 příspěvků 26.07.07 23:36
Dekuji za tipy na syrovou pomazanku

Dekuji za rady, jak pripravit Hypernovskou syrovou pomazanku, ale co si pamatuji, zadna zelenina v ni nebyla, jenom nastrouhany syr, snad ta majoneza a nejake to koreni. Bohuzel je nevedela, ze v Hypernove maji tech syrovych pomazanek nekolik. Ja tam nikdy nebyla, jen jsem se kamaradky ptala, jak udelala tu pomazanku a ona mi rekla, ze ji nedelala, ale koupila v Hypernove. Tudiz, tak je to s tou moji syrovou pomazankou, ktera mi tolik chutnala.
Uz jsem ji zkousela z me predstavy, vsem navstevam chutna, ale jednak neni to ta pomazanka jakou bych si prala ja, co kamaradka koupila v Hypernove v Havlickove Brodu.

Labužník lojzik02
17 příspěvků 27.07.07 12:02
...

ahoj,
posílám vám odkaz na vícero druhů pomázánek sýrových, já osobně ji miluji v jakékoli variaci, takže věřím, že je vyzkoušíte a příjdou vhod.
 http://www.nadoma.cz/…ledavani.php?…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz