Světlo a nálada

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jaruna7
61 příspěvků 02.01.07 09:18
Světlo a nálada

Zcela náhodou jsem narazila na vaše příspěvky. Sama trpím celý život depkami z pošmourna, kdy se mi do ničeho nechce, když se do práce pustím, nestojí za ani za námahu, výsledek je hrozný. Staří sedláci znali fígl svítit slepicím v zimě v kurníku, aby měli dostatek vajec v době, kdy byla nejdražší. Co platí na slepice, musí platit obecně. A věřte, že léčba světlem je stará metoda. Stačí si pořídit světelný zdroj s bílým světlem a svítivostí 10 000 luxů. To není omyl. Jinak na internetu heslo fototerapie. Světlo nesmí blikat. Pomocí časového spínače se pustí, na vzdálenost cca 50 cm od obličeje, necháte svítit na víčka až do probuzení. Já užívám interval 6.30 do 8.30. A depky jsou fuč, dokonce i chutě na sladké po 2 týdnech mizí. ( Pro muže rada, zlepší se potence.) A tak svítím až do března. Organismus si sám řekne, jak upravit dobu. A mám pokoj. Poprvé po létech se cítím jako na jaře. Tělesa i s trubicemi se dají koupit v Brně za cca 3 tisíce, od jiných firem i za 7 a víc. Službu udělají stejnou. S spotřeba energie, jako obyč. zářivka. Doporučuji vyzkoušet.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz