Svatojakubská cesta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ewa
600 příspěvků 18.03.09 12:36
Svatojakubská cesta

Silně uvažuju o pouti do Santiaga de Compostela. Jsem právě ve stádiu shánění informací popřípadě dalších poutníků.
Zatím bych byla vděčná, kdyby se mi přihlásil nějaký další nadšenec a také ti, kteří jsou schopni poskytnout cenné informace.
Prosím napište mi sem nebo soukromou zprávu.

Reklama

Reklama

Reakce:

anickav
2904 příspěvků 18.03.09 16:03
Ewinka,

už máš predstavu, koľko chceš šliapať? A ktorú vetvu? Pre „certifikát“ je peši min. 100 km a bicyklom 200 km. Moje decká leteli z Viedne do Španielska, týždeň putovali, o týždeň sa lietadlom vrátili. Cestovky robia u nás zájazdy, odvezú a privezú po ukončení púte. Podrobnosti, ak chceš, súkromne.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.09 16:07
Ewo,

moje známá se synem podnikla tuto cestu loňského roku na přelomu měsíce září-říjen.
Pokud budeš chtět bližší informace pošlu její E-mail.

anickav
2904 příspěvků 18.03.09 16:11
ešte ewi,

dala som si do vyhľadávača „svatojakubská cesta“, písané po česky a kopa info.

ewa
600 příspěvků 18.03.09 16:42
Bedlo,

byla bych moc ráda za kontakt na tvou známou.
Aničko, Kltko, děkuju. Materiálů z počítače mám hromadu. Zajímají mě osobní zkušenosti, jako např. nejlepší způsob dopravy.Cestovku nehledám. Vyrazit bych chtěla snad z Pamplony, ale to není jisté. V tomto ohledu bych zase přivítala nějaké zkušenosti. Zatím děkuju, ale přijmu i další rady. Eva

ewa
600 příspěvků 18.03.09 16:55
Kltko,

děkuju za adresu té cestovky, nabízejí zajímavé zájezdy . Právě jsem si u nich objednala katalog.

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.09 17:10
ewo

viem, napriklad Albansko Macedonsko som s nimi bol a velmi zaujimave ;o)
Nepozeral som podrobne, len som si spomenul ze nejaku takuto put maju. Ale pozri si, ci nahodou nemaju rozpravanie nejakeho ucastnika k comusi takemu - niektore zajazdy su takto doplnene.

mrtvola
1394 příspěvků 18.03.09 20:24
Ewi,

taky se chystám na pouť do Compostelly. Podívej se na tenhle odkaz: http://www.mundicamino.com/…/default.cfm; jsou tam profilové mapy, které jsou myslím důležitější než normální mapy a dokonce i než vzdálenost, kterou se chystáš jít. Je to docela záhul. Profilově nejnáročnější je Camino del Norte. Já bych chtěla jít Camino Portughese, ale ne jenom těch posledních 100km, ale z Porta. Vybrala jsem si Porto, kvůli dobré dopravní dostupnosti - s nízkonákladovkou do Londýna a odtamtud do Porta, lítají až do konce října. Teď čakám na informaci, jak je to na téhle cestě s poutnickými domy a kde se v Portu vydává „Credential“
Tak s Boží pomocí…

ewa
600 příspěvků 18.03.09 20:53
Mrtvolo,

poslala jsem ti soukromou zprávu. E.

HelcaK
960 příspěvků 18.03.09 20:52
Kudrna

Do Santiaga jsem sice necestovala, ale tuhle cestovku můžu jen doporučit. Byla jsem s nimi na cyklo-zájezdu na Ukrajině, a nemělo to chybu. Potkávali jsme ostatní zájezdy, které zoufale nadávaly na průvodce, neznalost prostředí, průšvihy a podobně, ale Kudrna byl bezkonkurenční. Všechno byli schopní vyřešit, řidič tehdy opravil i doutnající motor autobusu a pokračoval s přehledem v krasojízdě :-)

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.09 21:37
informace ...

Ewo,
kontakt jsem odeslala vnitřní poštou.

JaninaK
3 příspěvky 09.04.09 16:50
Svatojakubska cesta

Ahoj, nadsenec se hlasi. Taky shanim info a znam i lidi, co to sli … Ja bych sla :)) Kdy se chystas?

JaninaK
3 příspěvky 09.04.09 16:54
PS

Jinak, kdybyste nektera uvazovala, muzem se domluvit, ja bych chtela vyrazit uz tak duben … ted je to nejlepsi, duben, kveten .. pak uz je horko a narvano

ewa
600 příspěvků 09.04.09 17:21
Janino,

poslala jsem ti soukromou zprávu. E.

JaninaK
3 příspěvky 10.04.09 11:26
...

Ja Tobe taky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz