svatební pečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nik23ita
19 příspěvků 04.04.07 10:18
svatební pečení

Ahoj, chtěla bych si na svou svatbu a na výslužky napéct nějaké čajové pečivo, ale nějak mi schází nápady co kromě klasických lineckých koláčků a košíčků. Nechci, aby to vypadalo moc vánočně, spíš něco více zdobeného. Myslím, že mnoho z Vás už na nějaké ty svatby peklo, tak jsem chtěla poprosit, jestli mi poradíte nějaké ty receptíky na něco dobrého a taky hezkého
Díky moc

Reakce:
Rizzo
3 příspěvky 04.04.07 13:04
svatební pečení

http://www.cukrovi.kvalitne.cz/ tady najdeš mnoho inspiraci na drobne cukrovi i s fotem

nik23ita
19 příspěvků 04.04.07 13:53
...

juknu, děkuju

pekarka
410 příspěvků 04.04.07 19:43
Svatební cukroví...

Linecké těsto slouží k další výrobě mnoha jiných cukroví. Vykrájíš z něho různé tvary, naplníš krémy dle výběru /kakaový, ořechový,máslový/ a různě nazdobíš. Dobré jsou i mocca oválky,
stříkané rohlíčky, nebo jsem dělala pantoflíčky z lineckého a půlky včelího úlku. Jinak na internetu pod cukrárnami máš spoustu inspirace.

nik23ita
19 příspěvků 05.04.07 14:07
...

díky za rady, asi budu muset taky zapojit trochu fantazie a snad se to nějak povede. Ještě mám ale jeden dotaz. Nevím jak a taky čím nejlépe udělat takovéty malé cukrové kytičky který se dávají na pečivo. Dají se sice koupit v cukrárně, ale přije mi to dost drahé, tak bych je radši zkusila udělat sama. Díky za rady

pekarka
410 příspěvků 06.04.07 08:38
kytičky, jako zdobení

Nik ty kytičky se dělají z cukrové polevy, která slouží na zdobení perníků. Stačí je nastříkat do tvaru kytičky na papír na pečení a nechat zaschnout, nebo to jde zdobícím kornoutkem, ale chce to víc šikovnosti. Tám sáčkem je to méně pracné.

nik23ita
19 příspěvků 06.04.07 08:45
kytičky, jako zdobení

děkuju moc za radu, myslela jsem si, že se to dělá z té cukrové polevy, ale nevěděla jsem jestli nemusí být třeba hustší…nebo šlehaná nad parou…teď už ale vím, kde je ten zádrhel…je to ta šikovnost …no, neva…já se stejně nevzdám a ještě to párkrát vyzkoušim než si to dojdu koupit do obchodu …ještě jednou díky

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz