Svatba/hostina/spravna restaurace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evajda
44 příspěvků 07.10.04 13:57
Svatba/hostina/spravna restaurace

Zdravim vsechny,
mate nekdo tip na dobrou restauraci v Brne, kde lze za rozumny peniz udelat svatebni hostinu? Chteli jsme neco na okraji, aby tam nebyl hluk a dalo se pripadne vyjit ven a projit se… Mozna Velka Klajdovka, neco na prehrade, Hotel Myslivna… Mate nekdo nejake napady? Diky za namety!

Reakce:

Labužník Lili02
28 příspěvků 08.10.04 23:33
Myslivnu můžu jen doporučit

z vlastní zkušenosti. Teď jsme tam sice už asi 2 roky nebyli ale dřív jsme tam chodívali často a vždy jsme byli spokojeni. Obsluha i kuchyně bezva a domluva na pronájem salonku byla také v pohodě. A na Klajdovce jsme měli asi před rokem třídní sraz a bylo to také super. Jen si myslím že Klajdovka bude cenově nákladnější, ale kuchyně je tam výborná a jsou tam asi 3 salonky. Nejlépe je si to vyzkoušet někdy na oběd a člověk hned uvidí. A oba tyto podniky mají tu výhodu že je to zároveň i hotel a dá se tam klidně zůstat do rána. V pěkném prostředí je taky myslivecký klub Hubert na Kociánce - a je možno se tam i nechat oddat..... Tak hodně štěsí

vencal
213 příspěvků 10.10.04 23:56
Návrhy

Není špatné okouknout Mariánské údolí (stará Líšeň), restaurace U raka, Kadlecův mlýn, už jsem tam dlouho nebyl, ale snad Ti to pomůže. Držím palec.

evajda
44 příspěvků 11.10.04 12:25
Diky

Diky za napady, asi tam s drahym o vikendu zajdeme a omrkneme si to. Mejte se pekne.

evajda
44 příspěvků 09.11.04 13:56
Prosim poradte

Zdravim po mesici znovu. Obesla jsem dost restauraci, ale o moc chytrejsi z toho nejsem. Marianske udoli me nejak neoslovilo, v mem terminu svatby je na Klajdovce ples. Nekde se chovaji jako bych je svymi dotazy obtezovala. Mela jsem uz vybrany hotel Rustickal, ale ted jsem zjistila, ze se opravuje a cca rok se opravovat bude. Termin je v unoru a ja jsem zase na zacatku, Zbyva ta Myslivan, sice je tam v tom terminu taky ples, ale volny salonek by jeste byl. Napada Vas jeste nejaka jina restaurace? Predem moc diky za napady a pomoc.

vencal
213 příspěvků 09.11.04 16:00
Další návrhy

Možná by stálo za pokus se zeptat na „príglu“ tuším že se to jmenuje Hotel Santon nebo hotel Rakovec . Pak už mě napadá jenom hotel Atlantis , v Líšni u zámečku hotel Belcredi . A vynikající reference mám na Veteran car , ale tam nevím jak je to veliké. Já jsem měl hostinu na „vystecu“ v Kongresovém centru, kde sice není možnost si vyjít někam ven, ale zase se tam s nimi dalo perfektně domluvit (teda před pěti lety ), kontakt jsem bohužel nenašel .

vencal
213 příspěvků 09.11.04 16:14
další

další návrhy, ale už pouze z internetu, bez vlastní zkušenosti či referencí známých a kolegů: U Leopolda nebo U Trávníčka nebo Ranč u Jelena nebo Bobrava

evajda
44 příspěvků 09.11.04 17:02
diky

Zkusim co z Tvych dalsich tipu, hotel Atlantis je silene drahej (dat cca 5000,– za salonek, 38,– za kafe a 29,– na matonku) a po jednom kafi vim, ze tam urcite ne. Je to snobarna, silene neosobni, neochotna obsluha. Byli jsme tam ulpne sami a nez se vubec slecna prisla zeptat co si dame trvalo celou vecnost. Lisen jsem posla taky myslim zodpovedne, ale mela jsem z toho taky rozporuplne dojmy. Vyzkousim jeste prehradu. Co jsem nasla jeste na webu a chci zkusit je http://grillhouse.cz v Zabinach, docela se mi na webu libila tato hospudka ve Slatine http://www.laspegas.cz jsou tam kuzelky a tak se hoste muzou aspon trosku zabavit :). No budu dal patrat a snad nejake reseni najdu. Mate nekdo zkusenost s tou hospudkou v zabinach/slatine? Diky a pekny zbytek dne.

evajda
44 příspěvků 09.11.04 17:12
Veteran

U veterana je to docela dobry, to mas pravdu. Jen mi je tam vzdycky desna zima :).

vencal
213 příspěvků 09.11.04 23:30
svatba

Ten Atlantis mně přišel taky moc drahý, ale nevěděl jsem, po čem přesně koukáte. Stejná kategórie bude asi i ten Santon a Rakovec Jinak je to taky o štěstí, na jakou obsluhu zrovna natrefíš. GrillHouse v Žabinách moc neznám, byl jsem tam jenom jednou na pivko a jediné co si pamatuju je, že jsem tam zahlédl myšku, jak si to šupajdí po podlaze směr kuchyně. Moc jsem Ti asi nepomohl, tak se nezlob. A přeju hodně štěstí při hledání a následně i při tom samotném svatebním aktu.

di
2451 příspěvků 10.11.04 00:31
Evajdo,

i když Vencal bude asi protestovat , zkusila bych doporučit restauraci U hodného psa v Králově Poli (viz diskuse o oslavách s dětmi v Brně), mě to tam přijde fajn a salonek tam mají. A ten Veteran Car je taky moc fajn. Myslivnu moc neradím, jsem místní a zkušenosti s nimi dvakrát moc dobré nemám. Zkusím se poptat známých, jestli by o něčem nevěděli. Jo ještě mě napadla Valhala na Kopečné, docela to tam ujde. Viz. www.valhalla.cz

evajda
44 příspěvků 10.11.04 08:53
Vencal

Diky za namety. Hledame neco rozumneho. Rozhodne nechci za jedno odpoledne/vecer utrati majlant, ale zas by to melo mit nejakou uroven. Rada bych aby utrata byla cca 1000/osoba a to by v Atlanisu vazne neslo.
V zabinach se kouknu po myskach a uvidim :). Jeste me napadla Deja vu na Srbske nebo Bulharske. Ale tam je problem, ze asi nejde oddelit svatba od normalnich hostu. Jeste to tam omrknu. Tam teda vari excelentne!

evajda
44 příspěvků 10.11.04 08:53
Di

Diky za napad. Psa zkusim a Valhala vypada na webu docela dobre. Diky za napady, zajdu to vyzkouset.

vencal
213 příspěvků 10.11.04 09:47
Hodný pes - Evajdo

Já neprotestuju, jak jsem předeslal, mé názory na tuto restauraci se nezakládaly na aktuálních zkušenostech, takže důvěřuj Di a rozhodně se tam zajdi podívat. Já jsem ale vycházel z Tvého požadavku, že chcete restauraci v klidu a pohodě s možností jít i ven, což „U psa“ rozhodně není. Hele, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že nejlepší je se sejít někde venku na zahradě, bez obleků, kravat a šatů a „zapařit“ jen tak napohoďku třeba u selátka. Bohužel se obávám, že máš svatební termín asi v zimně (plesová sezóna) takže má předchozí rada je tzv. kulétání.

evajda
44 příspěvků 10.11.04 09:52
Vencal

Zahrada a u toho gril to by byla parada, ale fakt se bojim, ze bych za zahrade v unoru lehce nastydla :). Mozna kdyby bylo dost horkyho svaraku tak by to slo ;). Chteli jsme neco aspon trochu v klidu, Rustical se nam libil a byli tam i ochotni. Ted co jsem uz neco obesla tak mam strach, ze kombinaci klid/vlidna obsluha/prijatelne ceny/nezadany termin asi nenajdu. Nechtela bych aby kolem jezdilo moc aut/saliny atp. Pekny vyhled je taky fajn. No budu muset peclive hledat snad neco vhodneho najdu.

vencal
213 příspěvků 10.11.04 10:09
Evajdo

ještě jsem si vzpomněl, že když jsme hledali místo pro hostinu my, stavovali jsme se někde na Lesné, tuším, že to byla ulice Soběšická a ta restaurace se jmenovala snad „Na vyhlídce“ nebo tak nějak a taky by měla být jedna restauračka někde v Zamilovaném háječku v Řečkovicích, ale to už opravdu ani nevím, to vím jenom tak z doslechu.

evajda
44 příspěvků 10.11.04 10:13
Vencal

Diky, na te Lesne tusim kde to je. V Zamil. hajku nevim, ale projdu to tam nebo se preptam bratranka, ten to tam zna lip. Kazdopadne moc diky za rady!

petrunka
102 příspěvků 10.11.04 11:49
...

evajdo, v brne jsem jednou byla na promoci a nasledna oslava probihala v restauraci sharingham www.sharingham.cz
je to moc prijemna restaurace s vybornym jidlem a velkyma porcema. vzadu byl nejaky jakoby salonek, takze oddelene to byt muze. tak tolik muj tip :)

vencal
213 příspěvků 10.11.04 12:12
Sharingham

je hned za řekou na Vídeňce, kolem této restaurace chodím každý den, bydlím totiž kousek od hotelu Rustical (škoda, že tam Vám to nevyjde) a vím, že tam je poměrně draho, pokud teda budete pátrat i v restauračkách v centru tak přes řeku od Sharinghemu je Gingila, nebo jsem slyšel, že není špatně nahoře v hotelu Austerlitz, což je naproti Sheringhemu přes ulici Vídeňskou.

evajda
44 příspěvků 10.11.04 13:45
Vencal

Diky vyzkousim, jeste otestuju Rosnicku podle fotek to v te vinarne neni spatny. Nemate nekdo zkusenost? Diky.
 http://www.rosnicka.cz/vin_3.htm

di
2451 příspěvků 10.11.04 23:19
Evajdo,

tak jsem se dnes poptávala známých a nejčastější tipy byly: ta už zde zmiňovaná lovecká restaurace (Hubert??) v Soběšicích, Cola Transport v Holáskách (ta je prý moc dobrá) a Žebětínský dvůr v Žebětíně, tam se dá i spát. Určitě je někde na webu najdete. Bohužel nemluvím z vlastní zkušenosti, ani v jedné z nich jsem nebyla.
Nebo zkuste hledat podnik na www.fajnsmekr.cz a ceske-hospudky.cz
Přeju úspěch při hledání a hlavně moc hezkou svatbu.

Labužník Lili02
28 příspěvků 10.11.04 23:51
Slatina

co se týče las Pegas ve Slatině tak máme z léta výborné zkušenosti s restaurací. Ale ta je v přízemí a kuželna je nad tím v prvním patře. Takže by jste museli buď za kuželkama přecházet nebo poslouchat ten randál, protože je kuželna přímo nad tou restaurací. Jinak je u toho prý i oddací salonek tak se dá vše udělat „pod jednou střechou“. Ale obávám se že kvůli přilehlému bytovému domu zavírají brzo(přesně nevím, ale bývaly tu stížnosti na hluk). Jinak kuchyně je výborná a celý personál vzorný.
A restaurace kde jsem se ještě taky nikdy nezklamala je Nebeský mlín v KrPoli na Palackého. Fakt báječná kuchyně a krásný ineriér.

evajda
44 příspěvků 11.11.04 13:35
di+lili

Diky za namety, zkusim to obejit a zjistit podrobnosti. Jeste jsem nasla na prehrade http://web.jmpas.cz/…/inngas.html podle fotky to vypada pekne, jeste se tam na to asi taky zajdu podivat. Vcera jsem chtela otestovat Rosnicku, ale hral se volejbal a policiee nas nenechala v prilehlem okoli zaparkovat. No snad to vyjde dnes. Uz jsem z toho obchazeni restauraci celkem otravena. Kazdopadne diky za pomoc, jste hodni!

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 12.11.04 12:40
restaurace Kanas

Ahoj … zdravím … napadá mě tip na restauraci vhodnou pro oslavy. Je to restaurace Kanas, interiér je stylový dřevěný, jídlo dobré a velké porce. Část restaurace je oddělená - salónek, často se tam konají nějaké oslavy. Restaurace se nachází na ulici Kolejní (Žabovřesky/Kr. Pole) … je to blízko kolejí VUT, mimo větší civilizaci. Zatím jsem tam nic neslavila, ale občas se tam stavíme na jídlo nebo jen na pohár (ty mají dobré), když jsme na procházce s naším pejskem.
Tady je adresa web stránek: http://www.volny.cz/kanastp/

evajda
44 příspěvků 22.11.04 10:17
Stara posta?

Zdravim vsechny - mam dotaz mate nekdo zkusenost s www.staraposta.cz pripadne www.nebeskymlyn.cz ?
Diky za reference.

vencal
213 příspěvků 25.11.04 09:02
Evajdo

ještě jsem si vzpomněl na restauraci v Žabinách, jak je středisko Rubín, tak v dolní části je restaurace „Miky Club“, názvem si nejsem zcela jistý, ale vaří tam skvěle a obrovské porce.

evajda
44 příspěvků 25.11.04 09:54
Vencal

Diky, vyzkousim. Prostedi sice neni nic moc, ale v tom zoufalstvi jeden nikdy nevi. :) Vcera jsem se byla kouknout u HUBERTA (Sobesice) dojem jsem mela desnej… kdyz se vejde tak znacne zapachajici toalety a cca 1/2 obsluhy mluvi lip rusky nez cesky. Nevim jestli to byla nahoda, ale docela me to odradilo. Cekam, ze mi poslou nabidky na menu z Cafe restaurant Hlidka (v tom kopci na Spilberk), nemate s nimi nekdo nejakou zkusenost? Pak Nebesky mlyn www.nebeskymlyn.cz, pizzerie v reckovicich http://www.prima-vera.cz, hospudka hned vedle teto pizzerie http://www.tukan.cz/cz_boh.htm. Jeste jsem si nechala udelat nabidku ze Zemanovy kavarny (www.zemanka.cz). Tak jsem zvedava jak to dopadne, kdyz to srovnam. Hlavne jsem zvedava jestli vsichni tu nabidku vubec poslou. Vsechno jsem obvolala v pondeli a zatim mam nabidku jen ze zemanove kavarny.

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 26.11.04 18:12
Miki Club

Znám tuto restauraci, jednou za dlouhý čas tam zajdu, prostředí se mi moc nelíbí. Salónek není žádný a bývá tam někdy zakouřeno. Porce jídla jsou velké, avšak jako příloha převládají hranolky, jejich vůně se line z kuchyně do širokého okolí. V posledních několika letech mám z této restaurace smíšené pocity.

di
2451 příspěvků 26.11.04 23:46
Evajdo

Nebeský mlýn je prý moc fajn, ale na hloupém místě (kolem je tržnice), navíc je to tam docela drahé. Zemanka ani Hlídka taky nejsou z nejlevnějších.
Na Miky mám podobný názor jako předřečnice, interiér je rádoby hogo-fogo, ale mě se „zlacené“ kovové trubkové židle, sedačky z mikroplyše a umělé květiny moc nelíbí. Navíc jsem tam nikdy na jídlo neměla štěstí (ale ti, co byli se mnou, ti si to moc chválili, to jo).
Co ta Rosnička, tam jste byli? Podle www stránek vypadá pěkně, ale neznám to tam.
Ještě, že jsem už dlouho vdaná, jak vidím, není dneska tohle plánování nic jednoduchého.

evajda
44 příspěvků 30.11.04 09:29
di+paraplicko

Diky za nazory. Nebesky mlyn je na hloupem miste to je fakt, ale v tom zoufalstvi..... o necem vypovida i to, ze nejsou schopni za vic nez tyden zaslat zkalkuloovane menu. Rosnicka je pekna, salonek je max pro tech 20 lidi. Ovsem problem je, ze hned vedle salonku je vinarna kde poradaji diskoteky nebo co… Jeste zkusim proverit jestli by pripadne nezavreli i tu vinarnu, ale kdyz jsme se tam byli divat tak se na tu moznost moc netvarili. Tak nevim, jsem vazne takova zklamana z toho, ze vetsina restauraci se tvari desne hogo-fogo a slibuji nevim co a pak ani nespocitaji menu.

vencal
213 příspěvků 09.12.04 11:07
Evajdo

už jsem se o hotelu Austerlitz jednou zmínil a teď jsem se na něj díval i na netu a nevypadá to špatně, taky jsem se díval ne jídelní lístek a ceny jsou sice kapánek vyšší, ale zase to není nic tak hrozného. Pro Tvou přdstavu Ti posílám link - klikni

evajda
44 příspěvků 10.12.04 10:42
Vencal

Diky, diky. My se nakonec asi rozhodneme mezi lehce nobla a stylovou Zemenovou kavarnou a obycejnou Slunecnici (cernovice) nebo jsem jeste vcera uplnou nahodou zasla na menu v Komine - Veceruv dvur, ceny super, cele opravene. Tak to chci ukazat sve drahe polovicce. Tak uvidime, kazpodlane dekuji vsem za namety a tipy :). Snad uz budeme mit brzy vybranou restauraci a budu resit zase jake sestavit menu, protoze jaks e znam tak mi bude pripadat svickova nuda :). No to jsem cela ja… :))

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 10.12.04 11:21
Evajdo,

přeji hodně zdaru, já něco podobného absolovala před rokem. Svíčkovému menu a játrovým knedlíčkům jsme se také chtěli vyhnout, takže nakonec dopadly jako předkrm rajčátka s mozzarelou, polévka poórková a k jídlu rybička lososovitá s opečeným bramborem (pro zájemce kuřecí kapsa plněná krabím masem). Bylo to kapku netradiční řešení, ale ani babička neprotestovala…!

evajda
44 příspěvků 10.12.04 14:14
lucianka

Diky za tip na menu, na mam par omezeni - zenichuv otec neji ryby, zenichova babicka trpi na zlucnik, moje svedkyne je prisna vegetarianka, nastesti moji rodice sourozenci a babicky/dedeckove snedi vsechno :). Abych se priznala takmi z toho pekne hrabe a misto toho abych si pripravy uzivala tak mi naskakuji pupinky. Doufam, ze mi aspon vyjdou saticky podle predstav, jinak to jsou vsechno kompromisy a takovere jak jsem si vubec nepredstavovala. Ale co, je to jen svatba. Jsou i dulezitejsi veci :). Diky vsem za odpovedi a preji krasny vikend! Nejspis budeme vsichni pect dobroty, ze?

evajda
44 příspěvků 26.12.04 22:49
Jak to dopadlo

Dekuji vsem za napady a rady. Nakonec volba padla na Zemanovu kavarnu. Dekuji vsem za cenne rady a pomoc. Dekuji E.

anet1a
4 příspěvky 17.02.05 20:59
...

Ja mam typ na výbornou restauraci v Praze. Je to HOTEL A RESTAURACE HORMEDA na Praze 6. Mají skvelou kuchyn, v létě nádernou zahrádku. Měli jsme tam rodinnou oslavu a nebylo to vůbec drahé! Doporučuju vyzkoušet . Maji stranky www.hormeda.cz

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 18.02.05 07:40
Evajdo,

gratulace běží ***

evajda
44 příspěvků 18.02.05 16:29
lucianka

Dekuji ;)

Zdenalek
3 příspěvky 21.03.05 12:19
Caferestaurant Vyhlídka na Špilberku

Prosím Vás, pokud někdo máte číslo na mobil na provozovatele restaurace Vyhlídka (v tom kopci na Špilberk), tak mi ho, prosím, napište. Už dlouhou dobu se pokouším volat na jejich pevné linky a nikdo to nebere. Chtěla bych se zeptat, jestli by nám v červnu uvařili svatební oběd. Moc děkuju.

evajda
44 příspěvků 22.04.05 16:19
Hlidka/Spilberk

Telefon je: 728 081 993, zkus se domluvit. Ja jsem se s pani nebyla schopna domluvit :(. Ceny vysoke, ochota zadna. Nakonec jsem zvolila Zemanovu kavarnu a nelituju. Pan Loupal je opravdovy profesional. http://www.1926-zemanovakavarna.cz

di
2451 příspěvků 22.04.05 18:43
Evajdo,

zpětně Vám moc gratuluju k svatbě.

evajda
44 příspěvků 25.04.05 10:08
di

Dekujeme.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz