Susicka ovoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viktorka11
194 příspěvků 03.09.06 21:05
Susicka ovoce

posledni dobou si plnim kuchyn vsemi ruznymi pomocniky a jsem stale nadsena z novych. No a jako dalsi mam zalusk je susicka ovoce. Muzete prosim doporucit jakou v pripade, ze mate zkusenosti? Dekuji!

Reakce:

Vali
1326 příspěvků 03.09.06 22:24
viktorko

mám už 6 let sušičku nowozélandskou zn. ezídrí - jsem s ní moc spokojená - přikoupila jsem si dvě patra, takže jich mám sedm a chystám se koupit ještě další, aby byla při sušení dobře využitá. I když to dokoupení není levná záležitost, určitě se to vyplatí. Už jsem letos dvakrát sušila celerovou nať, kterou velmi ráda používám na dochucování pokrmů a až nebudu chtít dělat ostružinovou marmeládu budu sušit z dřeně placky, které jsou moc dobré na zimní mlsání a všelijaké zdobení.

Jen jednu radu, někde jsem četla v testech, že není dobré mít plata průsvitná, taky jsem už takové sušičky viděla.

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 04.09.06 09:01
Susicka ETA Kenya

Mám ji doma od Vánoc - Ježíšku děkuji! A teď se opravdu nezastaví - houby, banány, meruňky, jablíčka, švestky… Dají se přikoupit plata, ale zatím mi jich 5 stačí. ***

anonka
3 příspěvky 01.11.06 20:43
...

také mám tu novozélandskou sušičku (jak se jen jmenuje, ta skleróza) a nezastaví se od prvních jarních bylinek až do vánoc - poslední křížaly. Jsem s ní velmi spokojená.

Trdylo123
4 příspěvky 07.08.16 10:10
Sušička

Sušičku ovoce máme Yden.

Sobis
13 příspěvků 06.10.16 21:16

Po13 letech se do věčných lovišť odporoučela ETA Kenya, dostala jsem hned novou, novozélandskou EZIDRI. Její cena je mnohem vyšší než jiných, ale suší rovnoměrně (není třeba prohazovat plata v průběhu sušení). Je tichá, rychlá. Má 3 stupně teploty. Suším byliny, ovoce, houby, zeleninu, ovocné placky…

enji
1 příspěvek 18.10.16 11:31

Obyčejná sušička z kauflandu, kde bývá toto zboží dostupné - a paráda, máme doma x let a nepokazila se, skvěle funguje, má několik pater a není podle mě třeba pokud netoužíte po značce a designu, kupovat nějaké drahoty :mavam:

jezinka49
17 příspěvků 15.11.17 09:42

Mám výbornou sušičku yden. Je sice dražší na koupi, ale je to pro mě fakt hodně užitečný pomocník, jelikož suším dost často a co se dá. Jinak obecně lze říct, že je podstatné aby sušička měla termostat a to kvalitní. kulaté sušičky mívají problém s rovnoměrným sušením.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz