sušené brusinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
salgo
146 příspěvků 20.06.04 22:27
sušené brusinky

Nevíte, kde by se v Čechách daly sehnat sušené brusinky? Nebo eventuálně čerstvé nebo mražené? Pátrala jsem ve všech takových těch obchůdcích s oříšky a sušeným ovocem, ale zatím marně. Díky

Reakce:
penda
4752 příspěvků 22.06.04 12:03
Salgo,

našla jsem jen mražené brusinky , nabízí je firma BHJ Garant s.r.o. (bývalý HW Garant), takže si myslím, že budou k dostání ve větších supermarketech a v Makru zcela určitě…1 kg stojí kolem 105Kč i s DPH…:-))

Sněhurka
446 příspěvků 22.06.04 13:01
Milá Salgo!

Byla jsem dneska v Makru, tak jsem hledala sušené brusinky pro Tebe a NAŠLA jsem je! Vypadají úžasně, stojí okolo stovky.
Přeju dobrou chuť a pak napiš, jak se Ti osvědčily. Ahojky zase na chatu (zdravím manžela, hihi)

hydraulik
54 příspěvků 26.06.04 21:33
Brusinky

Koupil jsem je v sámošce a stály 26 kč za 5dkg.V sušených potravinách stojí 36 kč za 10 dkg.Hydraulik

salgo
146 příspěvků 30.06.04 20:13
Díky, díky

a ještě jednou díky. Hned si je nechám v Makru koupit a po dovolené ozkouším. Zdravím a těším se zas na „pokec“.

trikolka
383 příspěvků 08.07.04 07:07
certsve brusinky

Ahoj
ja jsem si myslela, ze se cerstve brusinky daji i v Cechach sehnat v lese. nestoji to nic krome trochy prace a bolaveho hrbetu

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz