Sušená rajčata - ne v oleji, ne slazena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jandula
41 příspěvků 14.09.05 13:07

Ahoj,
nemate nekdo tip, kde sehnat susena rajcata, ale nenalozena do oleje nebo proslazena? Jenom proste obyc ususena?
Diky moc!

Reklama

Reklama

Reakce:

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.05 13:02
tip mám

ale ťa asi nepoteším, Istambul, Egyptský bazár a jeho okolie, v cenách od 10 do 20 YTL /kg (1 turkish lira = asi 24 Sk)

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.05 13:06
http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=6296

ešte keď som videl príspevok sim, dávam link na tunajší recept ako si ich nasušiť svojpomocne

elena02
27 příspěvků 20.09.05 14:17
Jandulo!

Viděla jsem je prodávat v Jablonci nad Nisou, v prodejně zdravé výživy. Je to ta samá prodejna, v které mají fondán, co jsem o něm už psala. Nekoukala jsem na ně moc pozorně, takže ani nevím, za kolik byla. Jen jsem je prostě zahlídla . Stála si na pultě, nacpaná ve velkým igeliťáku.

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.05 13:06

Ahoj,
nevím, kde bydlíš, ale já jsem je viděla na Budějovické - stanice metra. Je jedno kterým směrem vystoupíš z metra, je to v areálu vstupu do DBK a okolí. Ale je fakt, že je pokaždé neměly.

rosnicka
262 příspěvků 27.09.05 11:02
Mají je v Praze,

v Perlovce (Perlová ulice) v italském obchodě. Stojí cca 90kč za 100gr.

Jandula
41 příspěvků 29.09.05 11:52
...

Jezis, diky moc vsem. Nejbliz mam tu Perlovku, uz jsem tam dlouho nebyla utracet, tak se tam urcite stavim. Diky, diky, diky!!!

Florentyna
439 příspěvků 30.09.05 16:48
Pokud vím,

tak sušená rajčata mají u nás v Delvitě a snad je budou mít také v každé další… Kupuju je vakuově balená v průhledném kelímku o hmotnosti tuším 200g, mají je tam co chlazené listové saláty, naložené olivy atp. - čili v chladícím pultu se zeleninou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz