sušená rajčata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Leny02
3 příspěvky 06.10.04 11:41
sušená rajčata

ahojky, můžete mi prosím poradit, jak správně vařit se sušenými rajčaty, jak je použít do omáček a pododně…nějaký dobrý recept, který chutná. zatím jsem tu našla asi tři italské recepty s těstovinami, tak je zkusím vyzkoušet… díky

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 07.10.04 08:32
Leny,

zkušenost s touto ingrediencí nemám žádnou, mohu Ti tak jen odříkat, co radí výrobci sušiček při vaření s rajčatovou sušenou plackou, takže např. při pečení pizzy se rajčatová placka krátce namočí do vody, potom se položí na těsto, osolí, opepří, obloží sýrem…atd. to už bych odříkávala recept na přípravu pizzy…takže jestli se všechny sušené plody předem namáčejí…to už nechávám na odbornicích(kách) :-)

Eleeen
1127 příspěvků 07.10.04 13:13
v oleji

Leny, já si rajčata sama nesuším, kupuju si je ve skleničce v oleji. Používám je jednoduše: nakrájím na malé kousky a zamíchám tam, kde je chci mít. Třeba do těstovin s olivkama a parmezánem nebo do zeleninového salátu, dokonce jsem je dala do rajčatového pesta i s olejem. Ten olej je taky moc dobrý, třeba jen na zakapání (a dochucení) zeleninového salátu.

Papaja  08.11.04 16:57
Do těstovin....

…osmahnu naťovou cibulku nakrájenou na kolečka, přidám nasekaná sušená rajčata (když jsou málo ostrá, tak ještě nakrájený česnek), nasekaný spařený špenát a na čtvrtky nakrájená cherry-rajčátka…vynikající

Papaja  08.11.04 16:57
Do těstovin....

…osmahnu naťovou cibulku nakrájenou na kolečka, přidám nasekaná sušená rajčata (když jsou málo ostrá, tak ještě nakrájený česnek), nasekaný spařený špenát a na čtvrtky nakrájená cherry-rajčátka…vynikající

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz